ANYKŠČIŲ MIESTO IR RAJONO RENGINIŲ PAIEŠKA / ARCHYVAS

  RENGINIŲ KALENDORIUS  ▶
  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶
PRADŽIOS DATA:
PABAIGOS DATA:
RENGINIŲ: 5921
2020 03 04
19:00

Protų lyga arba „Ko nežino Kazys?“

2020 03 03
17:30

Rolandas Skaisgirys „Vedybos, skyrybos ir barsukas“ (2020, trukmė 1:15)

2020 03 03

William Brent Bell „Šėtono vaikas 2“ (2020, trukmė 1:40)

2020 03 02
14:00

Anykščių akademija / Svečiuose Vilma Fiokla Kiurė

2020 03 02
18:15

Aaron Woodley „Arkties komanda“ (2020, trukmė 1:51)

2020 03 02
20:15

Vytautas Puidokas „El Padre Medico / Lietuvis Amazonės džiunglėse“ (2020, trukmė 1:42)

2020 03 01
15:00

Aaron Woodley „Arkties komanda“ (2020, trukmė 1:51)

2020 03 01
17:00

Akhtem Seitablaev, John Wynn „Nenugalėti“ (2019, trukmė 2:15)

2020 02 29
15:00

Reinhard Klooss „Augintiniai susivienija“ (2019, trukmė 1:30)

2020 02 29
19:15

Rolandas Skaisgirys „Vedybos, skyrybos ir barsukas“ (2020, trukmė 1:15)

2020 02 29
17:15

Vytautas Puidokas „El Padre Medico / Lietuvis Amazonės džiunglėse“ (2020, trukmė 1:42)

2020 02 28
17:30

Domanto Razausko akustinis koncertas Anykščiuose

2020 02 28
11:00

Nacionalinis diktantas

2020 02 28
19:00

Tradiciniai nakties skaitymai „Kas švyti vasario nakties danguje?“

2020 02 28
18:00

Rolandas Skaisgirys „Vedybos, skyrybos ir barsukas“ (2020, trukmė 1:15)

2020 02 28
20:00

Studio Maruko super-ramtadrylia Anykščiuose

2020 02 28
16:15

Reinhard Klooss „Augintiniai susivienija“ (2019, trukmė 1:30)

2020 02 28
20:30

William Brent Bell „Šėtono vaikas 2“ (2020, trukmė 1:40)

2020 02 27
18:00

Dokumentinis filmas „Žodis iš S raidės“ (JAV kino diplomatijos programa „American Film Showcase“)

2020 02 27
17:30

Reinhard Klooss „Augintiniai susivienija“ (2019, trukmė 1:30)

2020 02 27
19:30

Agnė Zalanskaitė „Partizanas“ (2020, trukmė 1:05)

2020 02 26
12:00

Labaiteatras spektaklis „Įsilaužėlis“

2020 02 26
17:30

Simonas Aškelavičius „Importinis jaunikis“ (2019, trukmė 1:40)

2020 02 26
19:30

Justin Kurzel „Tikra Keli gaujos istorija“ (2019, trukmė 2:04)

2020 02 25
17:30

Reinhard Klooss „Augintiniai susivienija“ (2019, trukmė 1:30)

2020 02 25
19:30

Tim Trachte „Tarp žemės ir dangaus“ (2019, trukmė 1:49)

2020 02 25
18:00

Užgavėnės su Jurzdiko bendruomene

2020 02 25
17:00

Gavėno deginimas Anykščiuose

2020 02 25
2020 03 06

Tetsutaro Komago keramikos darbų paroda (Japonija)

2020 02 24
18:15

Simonas Aškelavičius „Importinis jaunikis“ (2019, trukmė 1:40)

2020 02 24
20:30

Romanas Polanskis „Pareigūnas ir šnipas“ (2019, trukmė 2:11)

2020 02 23
15:00

Reinhard Klooss „Augintiniai susivienija“ (2019, trukmė 1:30)

2020 02 23
17:15

Agnė Zalanskaitė „Partizanas“ (2020, trukmė 1:05)

2020 02 22
14:00

Užgavėnės - kapelų šventė „GAIDA“

2020 02 22
18:00

Užgavėnės restorane „Basi Basi“

2020 02 22
15:00

Aaron Woodley „Arkties komanda“ (2020, trukmė 1:51)

2020 02 22
17:00

Romanas Polanskis „Pareigūnas ir šnipas“ (2019, trukmė 2:11)

2020 02 22
19:35

Justin Kurzel „Tikra Keli gaujos istorija“ (2019, trukmė 2:04)

2020 02 21
18:15

Simonas Aškelavičius „Importinis jaunikis“ (2019, trukmė 1:40)

2020 02 21
16:15

Reinhard Klooss „Augintiniai susivienija“ (2019, trukmė 1:30)

2020 02 21
20:30

Justin Kurzel „Tikra Keli gaujos istorija“ (2019, trukmė 2:04)

2020 02 21
10:30

Susitikimas su konsultantu Gintaru Malčiausku

2020 02 20
13:00

Seminaras SVV „Asmens duomenų apsauga“

2020 02 20
17:30

Agnė Zalanskaitė „Partizanas“ (2020, trukmė 1:05)

2020 02 20
19:15

Tim Trachte „Tarp žemės ir dangaus“ (2019, trukmė 1:49)

ARCHYVAS
2
Renginiai Anykščiuose
Rinkimai į SSSR liaudies deputatus - Elmos rinkiminė komisija (Naujieji Elmininkai) - Komisijos nariai (prie stalo): Diana Šermukšnienė, Vidmantas Rudokas, Anelė Mackonienė, Milda Garnelienė. Rinkėjai: Lijana Varnienė su močiute Emilija Dūdiene.
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Circulating Oils Library
Anykščių menininkų asociacija
Šilelis
Anykščių baseinas „Bangenis“