PROJEKTAS: ANYKŠČIAI - KULTŪROS MIESTAS

Anykščiai - Kultūros miestas
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (http://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, nuomonių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas / archyvas. Projektą nuo 2012 metų birželio mėnesio vysto viešoji įstaiga „Moontrix“, kurios pagrindinė veikla yra kultūros projektų organizavimas.

STATISTIKA:

Renginių kiekis duomenų bazėje: 8830
Fotogalerijų: 315 (Nuotraukų: 7988)
Autorių / Fotografų / Organizacijų: 82

IDĖJA:

Tai Lokalios kultūros socialinis tinklas (LKST) Anykščių krašto bendruomenei. Svetainėje informaciją (nuomones / įžvalgas / naujienas / renginių anonsus / straipsnius / nuotraukas) gali skelbti kultūros įstaigos, bendruomenės, asociacijos ar individualūs kūrėjai). Informacija talpinama prisiregistravus prie sistemos (Registracija veiks nuo 2021 12 01) arba mums siunčiant elektroninį laišką. Komercinių objektų informacija svetainėje talpinama pagal individualius susitarimus.

VšĮ „Moontrix“
Įmonės kodas: 302601426
AB SEB Bankas - LT63 7044 0600 0768 9706 / info@kulturos-miestas.lt

PRIVATUMO POLITIKA:

Svetainė nerenka jokių asmens duomenų, tačiau kaip ir daugelis kitų svetainių, mes naudojame slapukus. Slapukai, tai mažos apimties duomenų failai, kurie padeda mums greičiau ir patikimiau pateikti turinį. Jums lankantis mūsų Svetainėje, mes arba mūsų įgalioti paslaugų teikėjai, galime naudoti slapukus, padedančius mums geriau, greičiau ir patikimiau Jus aptarnauti, taip pat reklamos tikslais.

KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS

Paprastai slapukuose nėra saugoma jokia informacija, kuri galėtų identifikuoti naudotojo tapatybę.

Trys Jūsų slapukų valdymo būdai:

• Išoriniai šaltiniai (1)
• Naršyklės nustatymai (2)
• Mūsų interneto svetainės slapukai (3)

1. Mūsų paslaugų teikėjų naudojami slapukai

Mes naudojamės „Google Analytics“ teikiama paslauga, kuri padeda analizuoti, kaip Jūs naudojatės mūsų interneto svetaine. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Google Analytics slapukus, spauskite čia.

Mes leidžiame šiems patikimiems ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) besilaikantiems verslo subjektams naudoti slapukus ar panašias technologijas reklamos ir tyrimų paslaugoms teikti.

Ši Svetainė naudoja „Google Adsense“, „Google“ teikiamą internetinę reklamavimo paslaugą. „Google Adsense“ naudoja „slapukus“ (tekstines rinkmenas), saugomus Jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti tai, kaip Jūs naudojatės Svetaine. Informacijai rinkti „Google Adsense“ naudoja tinklo duomenų rinkėjus (angl. web beacons), mažus nematomus grafinius elementus). Tinklo duomenų rinkėjai leidžia fiksuoti ir rinkti paprastus veiksmus, tokius kaip lankytojų srautas Svetainėje. Slapuko ir (arba) tinklo duomenų rinkėjo sukuriama informacija, susijusi su tuo, kaip Jūs naudojatės reklamos-archyvai.lt Svetaine (įskaitant IP adresą), perduodama ir saugoma „Google“ serveryje JAV. „Google“ naudoja šią informaciją tam, kad įvertintų tai, kaip Jūs naudojatės Svetaine, Svetainėje rodomų reklamų atžvilgiu, kad Svetainės valdytojui sudarytų ataskaitas apie Svetainės aktyvumą bei reklamas ir, kad teiktų kitas su Svetaine bei interneto naudojimu susijusias paslaugas. Kiek to reikalauja įstatymai arba jei trečiosios šalys tvarko šiuos duomenis „Google“ vardu, „Google“ taip pat gali padaryti šią informaciją prieinamą trečiosioms šalims. „Google“ niekada nejungia jūsų IP adreso su kitais „Google“ saugomais duomenimis.

Jei Jūs nepageidaujate gauti specialiai pritaikytos reklamos ir (arba) pageidaujate, kad Jūsų Duomenys nebūtų fiksuojami ir naudojami, „Google“ slapukų naudojimą tokiais tikslais galite išjungti „Google“ reklamų nustatymuose adresu www.google.com/settings/ads pagal poreikį pakeisdamas nustatymus. Be to, trečiųjų šalių slapukų naudojimą galima deaktyvuoti apsilankius „Network Advertising“ deaktyvavimo puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp

2. Kaip galite valdyti slapukus naršyklėje

Daugelis žiniatinklio naršyklių leidžia naudotojams atšaukti arba pašalinti slapukus. Šie veiksmai skiriasi priklausomai nuo konkrečios naršyklės ir atitinkamos jos versijos. Jūs galite prieiti prie naujausios informacijos apie tai, kaip patiems užblokuoti ar pašalinti slapukus pačių paslaugų teikėjų svetainėse, pavyzdžiui, „Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“ ir „Safari“.

Prašome atkreipti dėmesį, jog pašalinus arba iš anksto išjungus slapukus, gali neveikti tam tikros Svetainės funkcijos.

3. Kokius slapukus naudojame svetainėje

Yra keturi pagrindiniai slapukų tipai. Toliau aprašyta, kaip ir kodėl juos naudojame.

(1) Svetainės funkciniai slapukai - jie leidžia naršyti mūsų svetainėje ir naudotis jos funkcijomis (pavyzdžiui „Paieška“).

(2) Svetainės analitiniai slapukai - jie leidžia mums įvertinti ir išanalizuoti, kaip klientai naudojasi svetaine, kad galėtume pagerinti jos veikimą ir naršymo Svetainėje patirtį.

(3) Klientų parinktis įsimenantys slapukai - Jums naršant ar naudojantis kai kuriomis Svetainės funkcijomis (pavyzdžiui „Paieška“), šie slapukai įsimins Jūsų parinktis.

(4) Tiksliniai arba reklaminiai slapukai - šie slapukai naudojami Jums pritaikytiems reklaminiams skelbimams pateikti. Jie taip pat apriboja reklamas, kad jas matytumėte tik tam tikrą skaičių kartų, ir padeda įvertinti reklaminių kampanijų efektyvumą.

VšĮ „Moontrix“ organizuoti renginiai Anykščiuose
2015 11 21
18:00
Koncertai - Elektroninė muzika
2015 07 24
21:00
Koncertai - Elektroninė muzika
2015 04 25
21:00
Diskotekos
2015 04 11
19:30
Koncertai - Elektroninė muzika
2015 01 17
19:00
Koncertai - Elektroninė muzika
2014 11 08
17:30
Koncertai - Elektroninė muzika
2013 11 09
14:30
Koncertai - Elektroninė muzika
2013 06 21
18:00
Koncertai - Elektroninė muzika
2013 06 21
18:00
Koncertai - Elektroninė muzika
2013 06 20
10:00
Seminarai / Kūrybinės industrijos
2013 06 19
10:00
Seminarai / Kūrybinės industrijos
2013 06 18
10:00
Seminarai / Kūrybinės industrijos
2012 11 10
18:00
Koncertai - Elektroninė muzika
2012 07 06
20:00
Koncertai - Elektroninė muzika
2011 07 06
20:00
Koncertai - Elektroninė muzika
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai