RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Susitikimas su Jurga Šeidukyte „Skaityti gera“

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka ▶
Vyskupo skveras 1, LT-29145 Anykščiai
2023 m. gegužės 16 d. - 11:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 19 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Gegužės 16 d., 11 val. į susitikimą kviečia projekto „Metai su knyga“ suaugusiųjų skaitymo ambasadorė dainininkė Jurga Šeduikytė.

Į susitikimą Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje kviečia „Metai su knyga“ suaugusių skaitymo  ambasadorė Jurga Šeduikytė.

Jurga  dainininkė, kompozitorė, aktorė, žurnalistė, rašytoja. 10 muzikos albumų, 3 knygų autorė, yra gavusi nacionalinio kino „Sidabrinė gervė“ apdovanojimus, sukūrė ne vieną pagrindinį vaidmenį užsienio filmuose, įgarsino dešimtis animacinių filmų personažų. Veda saviugdos seminarus ir dirbtuves.

Tad pokalbis apie tai, kaip ji įveikia scenos ir balto popieriaus lapo baimę. Kokias knygas skaito. Kada jai skaityti gera.  Kodėl suaugusiems  pavasarį rekomenduoja skaityti Daniel Keyes knygą „Gėlės Aldžernonui“ ir kuo  jai ypatinga ši knyga.

Į visus šiuos ir kitus klausimus atsakymus išgirsite pokalbyje  gegužės 16 d. 11.00 val.  Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros ir edukacijos skyriuje (Vyskupo skveras 1, Anykščiai).

Į susitikimą vyksta registracija: el. p. vaikai.avb@gmail.com ar telefonu + 8 381 51 850
Susitikimas su Jurga Šeidukyte „Skaityti gera“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai