RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Festivalis „Devilstone“ (2019) / Islandų menininko Hugleikur Dagsson komiksų paroda

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka ▶
Vyskupo skveras 1, LT-29145 Anykščiai
2019 m. liepos 12 d. - 12:00
Kaina - €
Paroda baigėsi prieš 1718 d.!
   
Nuotraukų: 16
Parodos iškabaParodos atidarymo akimirkaMenininkas Hugleikur Dagsson ir humoristas Paulius Ambrazevičius
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Hugleikur Dagsson atvyksta į „Devilstone“ festivalį atidaryti savo darbų parodos „Sveiki. Aš esu Hugleikur Dagsson ir kuriu juokelius apie šūdus, mirtį ir kitas šeimos vertybes. Esu karikatūristas ir rašytojas. Taip pat užsiimu kitais dalykais. Nelabai domiuosi makaronais. Gimęs ir išaugintas Islandijoje. Kartą laimėjau apdovanojimą“, – taip savo tinklapyje prisistato islandų menininkas.

Festivalis „Devilstone“ (2019) / Islandų menininko Hugleikur Dagsson komiksų paroda

Tūkstančius juodų komiksų pripiešusio menininko skiriamasis braižas – minimaliai, kone vaikiškomis linijomis perteikiamas juodas, aštrus islandiškas humoras. Amoralias situacijas ir nepatogius scenarijus H. Dagsson perteikia minimalistiškai ir taikliai – nelieka vietos dviprasmybėms, viskas labai aišku. Iš pirmo žvilgsnio primityvūs paveikslėliai vaizduoja situacijas, iš kurių paprastai žmonės nesijuokia. Nuo 2002 m. daugiau nei 20 Iliustracijų knygų išleidusio menininko akiratyje – chaosas, anarchija, kanibalizmas, seksas, incestas, mažumos, religija... Rinkdamasis taikinus, H. Dagsson, atrodo, nepripažįsta jokių tabu. Tačiau tai nesutrukdė pelnyti nacionalinių apdovanojimų už pjeses teatrui!

Festivalis „Devilstone“ (2019) / Islandų menininko Hugleikur Dagsson komiksų paroda

H. Dagsson komiksų paroda – vienas iš pagrindinių akcentų šių metų „Devilstone“ menų programoje „Masinė Hipnozė“. 69 originalūs H. Dagsson darbai bus eksponuojami Anykščių viešojoje bibliotekoje nuo liepos 12 iki rugpjūčio 11 d. Atidaryti parodą ir pabendrauti su gerbėjais į festivalį atskrenda pats darbų autorius. Parodos atidarymas: liepos 12 d., 12:00 val.

Per visą laikotarpį iki parodos uždarymo rugpjūčio 11 d. bus galima apžvelgti ne tik darbų ekspoziciją, bet ir įsigyti originalios Hugleikur Dagsson atributikos: iliustracijų knygų, marškinėlių ir menininko darbų.

Devilstone2019 vyks liepos 11–14 dienomis Anykščiuose.
Festivalis „Devilstone“ (2019) / Islandų menininko Hugleikur Dagsson komiksų paroda
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai