RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Humoro šventė „JUOKIS - 2018“ (Svėdasai)

Svėdasai
Svėdasai ▶
Anykščių rajonas, Lietuva
2018 m. vasario 4 d. - 13:00
Kaina nuo 3 €
Renginys vyko prieš 1329 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Vasario 4 dieną, 13:00 valandą Anykščių kultūros centro Svėdasų skyriuje vyks humoro šventė „JUOKIS - 2018“. Net po dvi programas rodys geriausi Aukštaitijos humoro kolektyvai.

Garsioji SPRANDŽINAŠeduvos (vad. Izolina Stanulienė), pernai sėkmingai dalyvavusi LRT projekte „Lietuvos humoro lyga“, dabar žiūrovams atveš „Asorti“ - linksmiausias geriausių pasirodymų scenas. Po to gaudys „Auksinę žuvelę“ - juoksis iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

Žiūrovų pamėgtasis BOBŲ RADIJASKėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje „Klauskite daktarės“ taikliai parodijuos TV laidą.

O „Metai. Vieno kaimo kronika“ parodys, kaip gyvena šiuolaikiniai būrai - paprasti žmogeliai, bandantys kaip nors išgyventi. Ugningosios moterys džiugina originaliais scenarijais, puikia vaidyba ir gyvu dainavimu (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).

Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas VičiusVilniaus. Jis dovanos naujausių satyrinių eilėraščių ir ironiškų epigramų puokštę.

Rengėjai tikisi, kad anykštėnai dar nepamiršo juoktis, kad gausiu apsilankymu bei karštais plojimais paliudys, jog čia gyvena ne tik darbštūs, bet ir linksmi žmonės.

Koncertas truks dvi valandas. Bilieto kaina tik 3-4 eurai! Juokimės kartu!
Humoro šventė „JUOKIS - 2018“ (Svėdasai)
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Renginiai Anykščiuose
Diskusija „#ValstybėEsuAš. KAIP KURSIME ATEITIES LIETUVĄ“ - Renginio akimirka
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Anykščių menininkų asociacija