RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Anykščių miesto šventė (2017) - „ŠvenČIA ANYKŠČIAI“ - Fortepijoninių duetų koncertas / Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos jaunųjų menininkų darbų paroda

Anykščių muzikos mokykla
Anykščių muzikos mokykla ▶
J. Biliūno g. 21, LT-29111 Anykščiai
2017 m. liepos 22 d. - 13:00
Kaina 0 €
Renginys vyko prieš 2463 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Liepos 22 d., šeštadienį, 13 val. - Fortepijoninio dueto iš Glazgo ir mokyklos moksleivių duetų koncertas Muzikos mokykloje

Anykščių muzikos mokykla kasmet įsijungia į miesto šventę kaip aktyvi jos dalyvė – jau keletą metų tęsiasi projekto „Muzikos magija“ renginiai: koncertai ir meistriškumo pamokos. Daugelį kartų bendruose koncertuose su mūsų mokyklos moksleiviais yra koncertavęs profesorius Petras Geniušas (šiuo metu dėstantis fortepijoną ne tik Lietuvoje, bet ir Glazge), taip pat buvusi mūsų moksleivė, konkurso Ispanijoje I premijos laureatė Paulina Dūmanaitė (koncertuojanti ir dėstanti fortepijoną Barselonoje). Šiais metais mūsų mokyklos išugdytų žvaigždučių pasirodymus miesto šventės metu tęsia kita buvusi moksleivė, I vietų laimėtoja Paryžiuje ir Suomijoje Guoda Indriūnaitė (šiuo metu studijuojanti fortepijoną Glazgo Karališkosios muzikos akademijoje). Guoda su studijų drauge Edyta Mydłovska (Lenkija) yra sukūrusi fortepijoninį duetą – koncertavo Škotijoje, Italijoje, Vokietijoje. Kartu su viešniomis iš Glazgo pasirodys mokytojų Sigitos Urbonavičienės, Irenos Meldaikienės ir Balio Meldaikio mokinių fortepijoniniai duetai.
Anykščių miesto šventė (2017) - „ŠvenČIA ANYKŠČIAI“ - Fortepijoninių duetų koncertas / Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos jaunųjų menininkų darbų paroda
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai