RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Rusted Sounds ir Algis Fediajevas

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka ▶
Vyskupo skveras 1, LT-29145 Anykščiai
2017 m. gegužės 6 d. - 19:00
Kaina 3 €
Renginys vyko prieš 2340 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Po trejų metų pertraukos į Lietuvą koncertiniam turui grįžta akustinę muziką grojantis airis pseudonimu Rusted Sounds. Paskutinysis jo koncertas vyks Anykščiuose,Anykščių menų inkubatoriuje gegužės 6 dieną, 19.00, kur kartu su Rusted Sounds pasirodys prieš keturis mėnesius čia grojęs jo bičiulis Algis Fediajevas. Išgirsime menkai lietuviškoms ausims, pratusioms prie visai kitokio tipo dainų autorių-atlikėjų kūrybos, pažįstamą muziką.

Bilieto kaina - 3 EUR.
Bilietą įsigyti bus galima prieš koncertą.

Plačiau apie atlikėjus:

Rusted Sounds. Po slapyvardžiu Rusted Sounds slepiasi įvairiapusis muzikantas, prodiuseris, nepriklausomos įrašų kompanijos „Resonating Wood Recordings“, besiorientuojančios į akustinę, lo-fi, psichodelinę muziką, siela Philip Soanes. Kaip ir priklauso airiui kūrėjui Rusted Sounds jau senokai nebegyvena Airijoj: vienu metu buvo įsikūręs Krokuvoje, dabar - Bratislavoje. Šįkart muzikantas planuoja atsivežti naują savo albumą, kuris Rusted Sounds diskografijoje viso bus penktasis. Jo muzika yra britiškosios folk tradicijos, alternatyvaus roko ir lo-fi muzikos mišinys, kurį tiksliai apibūdina kūrėjo pseudonimas: „Surūdiję garsai“.
https://soundcloud.com/rustedsounds/the-remains
https://resonatingwoodrecordings.bandcamp.com/album/alone-with-a-view-2

Algis Fediajevas. Prieš pusmetį išleidęs antrąjį savo albumą Algis Fediajevas per kelerius savo solinio muzikinio kelio metus užsirekomendavo kaip visiškai netipišką Lietuvos kontekste akustinę muziką atliekantis muzikantas, surengęs ne tik daugybę koncertų Lietuvoje, bet ir Gruzijoje, Slovakijoje, Ukrainoje, Lenkijoje. Jo kūryba paremta laisvais akustinės gitaros, klaidžiojančios tarp Rytų ir Vakarų, miglos ir aiškumo, harmonijos ir chaoso, ir balso dialogais. Pats muzikantas. savo muziką įvardina kaip „akustinę psichodeliką“ ar „laisvąjį folką”. Ypač ryškiai šie skambūs apibūdinimai atsiskleidžia koncertiniuose pasirodymuose.

Naujausiąjį albumą galima išgirsti čia https://www.pakartot.lt/album/mano-biciuli-nerime2
Ankstesnysis albumas https://www.pakartot.lt/album/vieskeliu-i-ararata
Algis Fediajevas LRT laidoje „Pakartot“http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013009635
Interviu http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-09-09-algis-fediajevas-judejimas-anapus-to-kas-pasiekiama-yra-judejimas-is-esmes/148649
Rusted Sounds ir Algis Fediajevas
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai