RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Dainuvos slėnis: kūrybinių dirbtuvių startas

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka ▶
Vyskupo skveras 1, LT-29145 Anykščiai
2016 m. rugsėjo 22 d. - 17:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 2566 d.
   
Nuotraukų: 22
Dainuvos slėnis: kūrybinių dirbtuvių startasArchitektas Kęstutis INDRIŪNASPaskaitos dalyviai
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Rugsėjo 22 d. susirenka architektų grupės į kūrybines dirbtuves „Dainuvos slėnio pritaikymas visuomenės poreikiams“. Šiandien jie susipažins su vieta, ekspertai (urbanistas-architektas dr. E. Neniškis ir kraštovaizdžio architektė R. Sanderson) bei miesto architektai, kuratoriai pristatys problematiką.

Teritorija yra Anykščių regioninio parko teritorijoje, pietinėje Anykščių miesto dalyje, Vilniaus gatvėje, Anykščių šilelio ir Šventosios upės prieglobstyje. Teritorijos plotas apie 3,5 ha. Šalia jau yra sutvarkyta ir įrengta Šventosios upės kairiojo kranto viešojo turizmo trasa (7 km) su visa reikiama infrastruktūra, sveikatingumo ir gydomojo SPA centras. Nemaža teritorijos dalis yra brandžiame pušyne, raiškiame gamtiniame kraštovaizdyje, labai išraiškingame reljefe.

Dirbtuvių dalyviai: „MetrO architektūra“ (Vilnius), Henriko Štaudės projektavimo įmonė „Arch. Artelė“ (Vilnius) ir V. Klimavičiaus įmonė (Panevėžys).

Dirbtuvių kuratoriai: K. Indriūnas, A. Stepanenko.

Organizatorius: Architektūros kokybės vystymo asociacija.

Partneriai ir rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Anykščių rajono savivaldybė.
Dainuvos slėnis: kūrybinių dirbtuvių startas
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai