RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Elektroninės muzikos koncertas „ELEKTROSPIEČIUS“

Anykščių menų inkubatorius / Menų studija
Anykščių menų inkubatorius / Menų studija ▶
J. Biliūno g. 53, LT-29110 Anykščiai
2015 m. sausio 17 d. - 19:00
Kaina 4,50 €
Renginys vyko prieš 3335 d.
   
Nuotraukų: 25
PlakatasKoncerto akimirkaKoncerto akimirka
Videoklipų: 3
Elektroninės muzikos koncertas „ELEKTROSPIEČIUS“

2015 metų sausio 17 dieną kultūros portalas Anykščiai - Kultūros Miestas (www.kulturos-miestas.lt) bendradarbiaudamas su Anykščių menų inkubatoriumi rengia elektroninės muzikos koncertą ELEKTROSPIEČIUS.

Renginyje grosiantys atlikėjai kviečia anykštėnus ir miesto svečius pradėti metus su neramiai ramios elektroninės muzikos garsų pulsais. Kartu tarsi brėšime būsimų metų tendencijas. Koncerte gros debiutantai iš Anykščių INFUSA, vilniečiai ARMA AGHARTA bei MORRIGUN, DAINA DIEVAKauno ir multiregioninis projektas GANZER MASCHINE (Anykščiai, Vilnius). Renginio metu lankytojai už specialias kainas galės įsigyti garso įrašų. Maistas ir gėrimai pardavinėjami nebus.

Pertraukų metu svečiai kviečiami gėrimais ir užkandžiais pasivaišinti už 100 metrų nuo Anykščių menų inkubatoriaus esančioje kavinėje Vijoluka.

Durys į renginį atidaromos 18:00. Koncertų pradžia: 19:00.

Bilieto kaina: 4,50 EUR(15,52 Lt)

pirmas ELEKTROSPIEČIUS:

Anykščių menų inkubatorius (J. Biliūno g. 53, 29110 Anykščiai) - 2015 01 17 (Šeštadienis)

ATLIKĖJAI:

DAINA DIEVA (Kaunas):

Elektroninės muzikos koncertas „ELEKTROSPIEČIUS“

Daina Dieva: dainadieva.wordpress.com

Daina Dieva - Lopšinė (mp3, 2009)

Daina Dieva groja apie giliausią paros mirksnį, tarp būdravimo ir miego/mirties, kai kietas kaip deimantas sapnas įtrūksta, suskyla ir virsta pūga. Į specialiai rengiamą pasirodymą Elektrospiečiuje atlikėja pakvietė anykštėnę violončelininkę Gabiją Juknevičiūtę drauge atlikti baigiamąją kompozicijos dalį.

GANZER MASCHINE (Anykščiai / Vilnius):

Elektroninės muzikos koncertas „ELEKTROSPIEČIUS“

Ganzer Maschine: www.moontrix.com/lt/ganzer-maschine-koncertai

Ganzer Maschine - Reconsideration (mp3, 2014)

Medžiagos, sudarančios aplink mus esančius objektus, kas akimirką nyksta. Panašiai ir vidinė sąmonė, kuria tiriame tuos objektus, kas akimirką nyksta. Tokia subtilaus laikinumo prigimtis. Projektas Ganzer Maschine neapsiriboja vien mūsų platformos objektų išorės analize, o stebi pokyčius jų kilmės ištakose.

INFUSA (Anykščiai):

Elektroninės muzikos koncertas „ELEKTROSPIEČIUS“

Debiutuojantis elektroninės muzikos projektas iš Anykščių. Du jauni anykštėnai, kurį laiką atskirai eksperimentavę su garsais, šiam renginiui nusprendė suvienyti pajėgas po pseudonimu INFUSA. Į mus įskiepytas gyvenimo chemijos ir energijos santykis išreikštas per daugialypes garsų kilpas ir atsitiktines triukšmo nuotrupas.

ARMA AGHARTA (Vilnius):

Elektroninės muzikos koncertas „ELEKTROSPIEČIUS“

Arma Agharta: www.arma.lt

Arma Agharta - Effusion (mp3, 2011)

Armantas Gečiauskas  (sceninis vardas - Arma Agharta) - aktyvus garsinių eksperimentų ir performansų menininkas, o taip pat ir kuratorius, organizuojantis eksperimentinės, avangardinės muzikos festivalius ir koncertus Lietuvoje, leidyklos Agharta įkūrėjas. Nuo 2007-ųjų Arma pradėjo kurti kaip garso menininkas ir koncertavo Rusijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, JAV, Kanadoj, Anglijoje, Baltijos šalyse. Tačiau šiandien Arma kratosi ir noizerio etiketės, nes savo kūrybą suvokia gerokai plačiau nei šio žanro ribos. Jo analoginė, be jokių kompiuterių, kūryba paslėpta už keistų aplinkos garsovaizdžių, sukelianti atsiskyrėliškas nuotaikas ir nepažįstamos gamtos ritualus.

MORRIGUN (Vilnius):

Elektroninės muzikos koncertas „ELEKTROSPIEČIUS“

Morrigun: www.morrigun.org - www.facebook.com

Morrigun - Bosom (mp3, 2011)

Laumė Giltinė paskutinį jo atodusį išgėrė. Pelėda miške suūbavo ir žirgai karį į vakarus išlydėjo, ten kur saulė leidosi, ten, kur gyvenimų ciklai mazgus rišdami šoko.

Retai koncertuojantis, prieš 4 metus Vilniuje įkurtas projektas Morrigun, intriguoja, neramina, migdo ir ...ramina.Renginio vieta: Anykščių menų inkubatorius(J. Biliūno g. 53, 29110 Anykščiai)
Data ir laikas: 2015 01 17 (Šeštadienis). Durys į renginį atidaromos 18:00. Koncertų pradžia: 19:00
Bilieto kaina: 4,50 EUR(15,52 Lt)
Elektroninės muzikos koncertas „ELEKTROSPIEČIUS“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai