ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Pristatomos visos DEVILSTONE 2015 grupės - (2015 06 25)

   
Devilstone 2015
Devilstone 2015
Asociacija „Alt Events“
Visas DEVILSTONE grupių sąrašas pagaliau patvirtintas, tad skelbiame pilną festivalio line-up‘ą. Iš viso 36 grupės gros trijose scenose, ir visą muzikinį turinį sudarys solidi dozė roko, sąžininga proporcija metalo ir keletas netikėtų krypčių, festivalyje atsidūrusių pirmą kartą.

test

Nors buvo planuojama, kad visam festivaliui prireiks apie 40 grupių, tačiau pradėjus formuoti tikslią programą tapo aišku, kad 36 kolektyvai yra didžiausias optimalus skaičius. Norint, kad grupės atliktų pilnas, neapkarpytas koncertines programas, neribojant jų pasirodymų trukmės – būtent tiek galima „sutalpinti“ į tris scenas per tris festivalio koncertų dienas. Todėl visi atlikėjai turės galimybę pademonstruoti savo kūrybą maksimaliai.

test

Be jau anksčiau pristatytų grupių sąrašą papildo latviai ESCHATOS bei ART OF KEEPING SECRETS, lenkai THE STUBS, lietuvaičiai NON-PLAYABLE CHARACTER. Festivalį ketvirtadienio vakarą atidarys nemažai patirties lietuviškoje metalo scenoje turinčių muzikantų grupė STORMGREY. Ko gero, daugeliui gerai žinomas FARŠAS į sceną įžengs su DEVILSTONE festivalyje pirmąja grind‘o vėliava. Avangardinio roko pateiks paslaptingasis marijampoliečių duetas THE CHILLIBOWS. Taip pat verta išskirti latvius PYRO TREES, kurie sugros pirmą festivalio indie roko koncertą.

Pilną DEVILSTONE grupių sąrašą rasite devilstone.net svetainėje.

test

Festivalio plakatas. Plakato autorius – Leslie Herman, www.leslieherman.com (JAV). Kviečiame pavartyt jo galeriją.

test

devilstone.net informacija.
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Asociacija „Alt Events“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai