ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Pramoga „Pasivaikščiojimas su Alpakomis“ jau Anykščiuose! - (2022 04 05)

   
Alpakos (lot. Lama pacos)
Alpakos (lot. Lama pacos)
Anykščių raj. savivaldybė
Pasivaikščiojimas su Alpakomis! Skamba šauniai, tiesa? Viešbutis „Palaima Hotel & Restaurant Anykščiai“  suteikia tokią galimybę pasimėgauti nepaprasta pramoga – pasivaikščiojimu su alpakomis. Šie gyvūnai Lietuvoje vis dar sutinkami retai, bet yra lengvai atpažįstami dėl savo mielos išvaizdos.

Alpakos – kupranugarinių šeimos žinduoliai. Gyvena bandomis, lengvai galima prisijaukinti. Supykusios alpakos gali spjaudytis atrytu skrandžio turiniu. Alpakų tėvynė – Pietų Amerika.

Lietuviškos klimato sąlygos yra tinkamos augti alpakoms, tačiau žiema alpakoms reikalingas tvartelis.

Nors alpakos nėra gyvūnai, kuriems reikalingas pastovus žmonių dėmesys, tačiau joms reikalingi kasdieninė priežiūra – maitinimas, pasirūpinimas vandeniu, šukavimas.

Ar teko girdėti apie alpakų ypatingas jų savybes? Jos pasižymi terapeutinėmis savybėmis. Po pasivaikščiojimo su alpakomis žmonės jaučiasi laimingesni bei labiau atsipalaidavę. Tai patvirtinantys tyrimai paskatino platų alpakų terapijos pritaikymą visame pasaulyje. Tačiau tai ne vienintelis šio gyvūno išskirtinumas. Alpakų vilna yra hipoalerginė, atspari vandeniui ir net ugniai. Ji nesukelia nemalonaus niežėjimo ir tinka net jautriausiai odai. Todėl viešbutyje galėsite išmėginti alpakų vilnos patalynę ir tuo įsitikinti patys.

Žmonės žavisi alpakomis, jų gražumu, minkštumu, meiliu charakteriu, socialumu ir keistu jų pomėgiu – deginimusi. Kaitriomis ir saulėtomis vasaros dienomis alpakos nebėga ieškoti šešėlio, priešingai – tįso ant žolės ir sugeria kaitrius saulės spindulius, joms tai tikras malonumas.   

Tad kviečiame visus apsilankyti „Palaima Hotel & Restaurant Anykščiai“ ir maloniai praleisti laiką  alpakų apsuptyje.

test
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Anykščių raj. savivaldybė
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai