ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Pilietinė akcija „Milijonas vaistinėlių Ukrainai“ - (2023 06 19)

   
Pirmos pagalbos vaistinėlė
Pirmos pagalbos vaistinėlė
Anykščių raj. savivaldybė
Pilietinės akcijos „Milijonas vaistinėlių Ukrainai” organizatoriai kviečia gyventojus prisidėti įgyvendinant jos tikslą – surinkti jau nebereikalingas automobilines vaistinėles ir perduoti jas Ukrainai, tokiu būdu primenant visuomenei apie paramos Ukrainai svarbą.

Anykščių rajono gyventojai prie akcijos gali prisidėti vaistinėles atnešant į Anykščių rajono savivaldybės administraciją (J. Biliūno g. 23, Anykščiai) ir paliekant jas specialiai tam skirtoje vietoje.

Vaistinėlės bus surenkamos nuo birželio 19 iki liepos 3 d.

Atokiau gyvenantys savivaldybės gyventojai vaistinėles gali palikti savo gyvenamosios vietos seniūnijoje iki birželio 30 d.

Vis dar besitęsianti plataus masto Rusijos invazija ir vykdomas agresyvus karas Ukrainoje ragina mus visus susitelkti ir padėti Ukrainos žmonėms. Nuo pat pirmos karo dienos, aktyviai veikėme ir veikiame Ukrainos labui, tačiau matome, kad vis dar labai reikalinga mūsų visų parama ir pagalba, todėl ieškome būdų, kaip tikslingiausiai galėtume prisidėti prie bendro tikslo. Žinome, kad ypatingai svarbi ir reikalinga pagalba tvarsliava ir kitomis medicinos priemonėmis. Kadangi nuo 2023 m. liepos 1 d. vairuotojai savo automobiliuose turi atnaujinti ar įsigyti naujos sudėties pirmosios pagalbos rinkinius (vaistinėles), senosios vaistinėlės taps nebereikalingos ar nebenaudojamos, tačiau jos būtų svari parama Ukrainos gynėjams ir civiliams gyventojams. Siekiame surinkti kuo daugiau keičiamų vaistinėlių, kurios bus perduotos tiek į karo zoną, tiek civiliams gyventojams. Vaistinėlėms rinkti bus sutartos surinkimo vietos UAB Circle K Lietuva ir LIDL Lietuva prekybos taškuose, surinkti jas iš visos Lietuvos padės DPD Lietuva komanda. Vaistinėlės iki išgabenant į Ukrainą bus saugomos (sandėliuojamos) UAB ELEKTRUM LIETUVA patalpose. Vėliau išgabentos į Ukrainą. Ši akcija taip pat primins visuomenei apie paramos, kokia ji bebūtų, Ukrainai svarbą.

Akcijos iniciatoriai: Asociacija „Po mažą žingsnį“, VšĮ „Ukrainos namai“, pilietinė iniciatyvinė grupė.

Akcijos partneriai: Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje, Ukrainos ambasada Lietuvoje, UABCircle K Lietuva“, LIDL Lietuva, DPD Lietuva, UAB ELEKTRUM Lietuva, Susisiekimo ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Akcijos ambasadoriai: Oleksijus Arestovičius, Andrius Mamontovas, Martynas Giga, Benediktas Vanagas, Vaidotas Žala, Antanas Juknevičius.

Akcijos viešinimas:
socialinė media, žiniasklaidos kanalai.

Akcijos komunikacija: Daiva Žeimytė-Bilienė, 8 686 15964, daiva.zeimyte@gmail.com

Kontaktai dėl vaistinėlių surinkimo Anykščių rajone: Almantas Žvirblis (Bendrojo ir ūkio skyriaus ūkio reikalų specialistas), 8 698 86592

test
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Anykščių raj. savivaldybė
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai