ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

MIUZIKLAS „PRANAŠAS: kartokite MYLIU!” - Gegužės 14 d. - (2013 04 22)

   
PRANAŠAS: kartokite MYLIU!
PRANAŠAS: kartokite MYLIU!

Tai išskirtinis netradicinis ir kas dabar ypač reta – grynai lietuviškas kūrinys (pagal žinomo autoriaus Kahlilo Gibrano kūrinį „Pranašas“). Meilės istoriją kūrė nuostabūs scenos virtuozai – Povilas Meškėla, Šorena, „Rebelheart“ grupės lyderis Darius Mickus, Augustė Vedrickaitė, „Thundertale“ narys Laurynas Bakšys, dainininkas Egidijus Sipavičius.

Miuzikle kalbama amžina ir kiekvienam žmogui aktualia tema – apie meilę, vieniems atnešančią saldžią pilnatvę, kitiems paliekančią neišdildomus randus, o tretiems nesuvaldomos aistros pojutį. Tai įtaigus, jaudinantis kūrinys paliečiantis jautriausias sielos gelmes, o tuo pačiu ir įspūdingas muzikinis sceninis reginys susiliejantis į garso, vaizdo ir sukeliamų emocijų vienovę.

Emocionalaus miuziklo siužetas subtiliai pasakoja dviejų jaunuolių meilės istoriją, lydimą jausmų, ieškojimų, išdavystės ir paklydimų. Tuo tarpu solidaus amžiaus vyras bei patyrusi moteris, stebi ir apmąsto jaunuolių dramą, stengdamiesi neprimesti asmenybėms savų sprendimų, tegu ir išmintingų, bet nebūtinai teisingų „PRANAŠAS: kartokite MYLIU!“ per muziką, žodį ir vaizdą, atskleidžia vyrų ir moterų tapusavio santykius. Tai mūsų gyvenimas: dviejų širdžių susiliejimas, kūdikio gimimas išmintis ir branda. Nėra žmogaus, kuris nebūtų patyręs aistringos meilės kančios, džiaugsmo per skausmą ir palaimingo buvimo kartu… Kūrinys jautriai palies kiekvieną iš mūsų, pažadins prisiminimus, privers nubraukti ašarą, ar švelniai nusišypsoti…

Kūrinio žavesį atskleidžia specialiai miuziklui sukurta kompozitoriaus Roko RADZEVIČIAUS muzika ir poeto Rimvydo STANKEVIČIAUS eilės, išskirtinumą ir originalumą pabrėžia sukurtos įspūdingos videoprojekcijos, scenografija, kostiumai, pateikti netradiciniu, emocionaliai netikėtu žiūrovams būdu.

Vienas iš „PRANAŠAS: kartokite MYLIU!“ muzikinių darbų yra tapęs itin populiaraus dainininko Marijono Mikutavičiaus albumo „Degančios rankos“ hitų.

Tikimės jog miuziklas nepaliks abejingo nei vieno žiūrovo.

test

Kūrybinė grupė:

Kompozitorius – Rokas RADZEVIČIUS
Dainų tekstai – Rimvydas STANKEVIČIUS
Režisierius – Ričardas VITKAITIS
Video projekcijos – Vladas ŠERSTOBOJEVAS
Kostiumų dailininkė – Diana ZINEVIČIŪTĖ
Garso režisierius – Giedrius ŪSAS

Renginio vieta: Anykščių kultūros centras, A. Baranausko a.2, Anykščiai

Bilietai 20; 30; 40 lt.

test

NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai