ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Kviečiame į vaikų vasaros stovyklą „Slėnio žygeivis“ Anykščiuose - (2020 06 10)

   
Vaikų vasaros stovykla „Slėnio žygeivis“
Vaikų vasaros stovykla „Slėnio žygeivis“
Kviečiame į magiškame Šventosios upės slėnyje vyksiančią vaikų vasaros stovyklą „Slėnio žygeivis“.  Stovykla orientuota į 9-13 m. vaikus. Stovyklos dorybės: sveikatingumas, žingeidumas, paslaugumas, atsakingumas ir savarankiškumas. Išskirtinis dėmesis kiekvienam dalyviui.

Stovyklos viena iš vadovų Rasa Sindikaitė daugiau nei penkerius metus praktikuoja ir veda grupines „Funkcines treniruotes“. Dalyvaujanti įvairiuose sveikatinimo projektuose su bendruomenėmis. Taip pat yra dirbusi kūno kultūros mokytoja. Dalyvavusi NVŠ programose su  vaikų grupėmis „žaisminga joga vaikams“, „Funkcinės treniruotės“, vaikų stovyklose. Šiuo metu dalyvauja projekte po visą Lietuvą su įvairaus amžiaus vaikais „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“. Rasa baigusi kūno kultūros bakalauro  studijas. Savo žinias nuolat tobulina ir gilina įvairiuose seminaruose. Visą gyvenimą aktyviai sportuojanti ir propaguojanti sveiką gyvenimo būdą.

test
Stovyklos reklama

Antrasis stovyklos vadovas, profesionalus sportininkas Marijus Rindzevičius teigia , kad jo gyvenime itin didelę dalį užima gamta, santykis su ja ir veikla gryname ore. Žygius upe Marijus pradėjo vos būdamas 1 metų. Vienintelis idealus dalykas pasaulyje, jo nuomone, yra mus supanti gamta. Ją reikia stengtis išgirsti, pažinti, džiaugtis ja. Marijus turi didelę turizmo ir sporto vadybos bei organizavimo patirtį, taip pat yra Nuotykių lenktynių "Nykštietiškas Triatlonas" organizatorius, kuriame savanoriškais pagrindais kasmet suburia apie 40 moksleivių. Kaip lygumų slidininkas Marijus buvo įvykdęs olimpinį normatyvą, tačiau mėgsta daugelį sporto šakų, bei yra dalyvavęs krepšinio, futbolo, dviračių, bėgimo, žiemos triatlono, riedučių, beisbolo varžybose. Laisvu nuo tiesioginio darbo metu Marijus veda nemokamus riedslidžių užsiėmimus, organizuoja pramogas įmonėms ar miesto svečiams, keliauja, groja gitara, skaito knygais ir semiasi įvairios kito pobūdžio patirties.

Na ir trečioji stovyklos „Slėnio žygeivis“  vadovė Laima Rindzevičienė yra anglų kalbos specialistė, besidominti natūralia kosmetika. Yra sukaupusi 10 metų pedagoginio darbo patirtį su vaikais bei koordinavusi tarptautinį 2 metų trukmės projektą kartu su partneriais (pedagogais) iš 8 šalių. Laima savo darbe pasitelkia netradicinius, integruotus mokymo būdus, kurie bus pasitelkti šiai vaikų vasaros stovyklai. Laima apie save sako: "Mėgstu bendrauti, aktyviai pramogauti, o anglų kalba ir natūralus grožis yra mano darbas ir aistra".

Stovykloje jūsų lauks daugybė įspūdžių natūralioje gamtoje: rytinė mankšta, komandiniai žaidimai, nestandartiniai anglų k. užsiėmimai, žygiai dviračiu, baidarėmis ir pėsčiomis, tyras oras ir amžių patikrintos vertybės laukia smalsių, aktyvių ir naujų įspūdžių išsiilgusių poilsiautojų. Veiklos tiek daug, kad net nepastebi, kaip savaitė prabėgo be interneto.

test
Stovyklos reklama

Daugiau informacijos apie stovyklą: https://slenis.com/170-vaiku-vasaros-stovykla-slenio-zygeivis-2020-06-15-19
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai