ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Kviečiame dalyvauti konkurse „Kokybe paženklintas maistas 2022“ - (2022 08 31)

   
„Kokybe paženklintas maistas 2022“
„Kokybe paženklintas maistas 2022“
Anykščių raj. savivaldybė
Žemės ūkio ministerija kviečia maisto gamintojus dalyvauti Kokybiško maisto šventės apdovanojimų konkurse „Kokybe paženklintas maistas 2022“.

Konkursas skirtas didinti Europos Sąjungos lygiu pripažintų maisto produktų su saugoma kilmės vietos, saugoma geografine ar garantuoto tradicinio gaminio nuorodomis, ekologiškų ir pagal nacionalinę maisto kokybės sistemą pagamintų produktų žinomumą ir vartojimą.

Speciali komisija, sudaryta iš technologų, sveikatos ir saugos specialistų, vertins ir atrinks geriausius produktus. Bus vertinamas maisto produktų išskirtinumas, sudėtis ir maistinė vertė, ar naudojami tausūs gamybos būdai, kokios produktų juslinės savybės, ar pakuotė draugiška aplinkai, kaip plačiai ir sparčiai  auga produkto gamyba.

Konkurse „Kokybe paženklintas maistas 2022“ bus varžomasi dėl trijų nominacijų. Bus apdovanojama po vieną maisto produktą iš ekologiškų produktų, nacionalinės kokybės ir saugomų nuorodų kokybės sistemų.

Kviečiame dalyvauti produktų gamintojus konkurse ir garsinti šiuos išskirtinius gaminius.

Dėl dalyvavimo kviečiame iki rugsėjo 2 dienos kreiptis el. p. kokybepazenklintasmaistas@gmail.com arba tel. +370 609 10833.

Daugiau informacijos yra čia.

test
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Anykščių raj. savivaldybė
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai