ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Kasmetinis „Devilstone“ festivalis nukeltas į 2022 metus - (2021 02 23)

   
Festivalis „Devilstone“
Festivalis „Devilstone“
Asociacija „Alt Events“
Antradienio popietę „Devilstone“ festivalio organizatoriai savo „Facebook“ paskyroje paskelbė, kad alternatyviosios muzikos festivalis perkeltas į 2022 metus.

„Kad ir kiek pastangų bebūtų įdėta, kad ir kokie optimistai norėtume būti, tačiau liūdna realybė yra stipresnė. Devilstone 2021 neįvyks.

Nors festivalio pertrauka tęsiasi, tačiau niekur nedingsta tikslas Anykščiuose kurti įdomų, menišką ir smagų alternatyvos pasaulį, į kurį bus gera sugrįžti. Dvylikto Devilstone teks palaukti, bet jau kai sulauksime, tai švęsime nejuokingai.

Antrus metus iš eilės festivalis yra atšaukiamas dėl pasaulyje siautėjančios pandemijos. Jos suvaldymo priemonės visoje Europoje negailestingai sukaustė gyvenimą: visa muzikos ir kultūros industrija yra stipriai suvaržyta, atšaukti koncertai ir festivaliai, sustabdytos atlikėjų gastrolės, agentūrų koncertiniai planai, apribotas judėjimas tarp šalių, praretinti skrydžiai. Beveik nei viena sutartis su atlikėju ar partneriu nėra 100 procentų garantuota, nes visos šalys, nuo kurių priklauso festivalio turinys ir kokybė, dar ilgai gyvuos „on hold“ režimu. Tai tik dalis visumos. Tokiomis sąlygomis produktyviai dirbti ir suorganizuoti gerą tarptautinį festivalį yra nerealu, ypač turint mintyje, kad ribojimai pramogų sektoriui artimiausiu metu niekur nesitrauks.

Nors iki Devilstone įprasto laiko – 5 mėnesiai, tačiau nežinomybė ir visuotinis sąstingis nepalieka jokių galimybių suorganizuoti tokį festivalį, koks jis turi būti, kokio mes visi norime. Tęsti darbus su optimistiniais lūkesčiais, kad netrukus situacija pasikeis, yra ir komplikuota, ir tuo pačiu naivu bei neatsakinga visų atžvilgiu: publikos, dalyvių, partnerių, komandos narių. O abejotino festivalio su neaiškiu likimu ir neaiškiomis perspektyvomis mes daryti nenorime. Ne toks yra Devilstone. Skaudus ir sunkus sprendimas – Devilstone šią vasarą nevyks.Bet rankų nenuleidžiame!

Tikime mokslu, vakcinomis, žmonių sąmoningumu, tad sustabdę Devilstone 2021, visą dėmesį koncentruojame į 2022 metus. Devilstone 2022 vyks liepos 14-17 Anykščių Dainuvos slėnyje“.

test
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Asociacija „Alt Events“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai