ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Kas kada groja? Devilstone 2023 Day By Day - (2023 06 07)

   
Devilstone 2023 Day By Day
Devilstone 2023 Day By Day
Asociacija „Alt Events“
Beveik galutinis Devilstone 2023 grupių sąrašas jau out, turbūt matei. O čia – Day By Day planas: kas kada groja?! Tiksli programa su visais laikais pasirodys liepos pradžioje, bet jau dabar gali pradėti planuotis, ką ir kada norėsi išgirsti liepos 1316 Anykščiuose.

Praradimai – sunkiai išvengiama festivalinė realybė. Nepaisant visų pastangų, SHOW ME THE BODY festivalyje išsaugoti nepavyko – amerikiečiai atšaukė vasaros gastroles Europoje. Tą patį padarė ir SUFFOCATION. Tokius paskutinės minutės pasikeitimus labai sunku taisyti, ypač tokiu laiku, kuomet atlikėjai ir agentūros jau planuoja 2024 vasarą. Dėl šios situacijos turime kelis plaukiojančius TBA. Tačiau žiūrime į priekį ir iki galutinės programos viską užpildysime.

Pats laikas dėliotis savo Devilstone savaitgalio planą. Pasižiūrėk jau dabar, kurią dieną gros tavo laukiamiausia grupė. Siekiame, kad iš Devilstone išvyktum atradęs bent keletą naujų mėgstamų atlikėjų. Kad kiekviena festivalio diena atneštų intensyvių muzikinių patirčių. Kad ne tik pasinertum į pažįstamų garsų komfortą, bet ir įmestum save į dar netyrinėtus muzikinius vandenis. Gali būti tikras, kad iš jų išnirsi atsinaujinęs ir pasikrovęs energijos.

Ketvirtadienis, liepos 13

SLIFT, MINUIT MACHINE, NORDJEVEL, STONED JESUS, TERROR ACTIVATOR, GRUODIS, TIMID KOOKY, ORAI, CAROIL, KENDAL, INTERIORS, YOOLIA.

Penktadienis, liepos 14

CARPENTER BRUT, INSOMNIUM, DRUG CHURCH, PIGS PIGS PIGS PIGS PIGS PIGS PIGS, STAKE, EVILE, GAEREA, BLIND DELON, AMBASSADE, SIDEWALKS AND SKELETONS + CASHFORGOLD, ASTON KAIS, LES ATTITUDES SPECTRALES, PERESTROIKA, GAMKA, DADCAP, LUCTUS, AORTES, MIRROR SLAVE, MRD, ONIS, MANTAS T.

Šeštadienis, liepos 15

MOONSPELL, JUST MUSTARD, MØL, ENFORCER, BELPHEGOR, MINAMI DEUTSCH, BDRMM, BOB VYLAN, ULTRA SUNN, KASCHALOT, OCEAN DISTRICTS, MÖRT, DEATH IN TAIGA, ERDVE, ABII, AKLI, PALMĖS ŽIEDAS, JAUTÌ, TRENCH WARFARE, ZANIAS, JAROŠKA, JOHN PATTER, MWT, KULTAS.

test
test
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Asociacija „Alt Events“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai