ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Festivalis „Velnio akmuo” pristato pirmuosius atlikėjus - (2015 04 14)

   
Devilstone 2015
Devilstone 2015
Asociacija „Alt Events“
Intensyviai ruošiamės septintajai vasarai ir pristatome pirmąsias 14 grupių iš sąrašo, kurį iš viso sudarys daugiau nei 40 vardų. Liepos 16-19 dienomis Anykščių Dainuvos slėnyje iškils trys scenos ir beveik nepertraukiamas festivalio veiksmas vyks visą savaitgalį nuo pat ketvirtadienio.

test

Iš šių metų sunkiosios muzikos stovyklos pirmu numeriu pristatome kanadiečius death metalo virtuozus KATAKLYSM. Jau dvidešimt ketvirtus metus skaičiuojantys KATAKLYSM ne veltui yra pripažįstami ir pelnę ikoninės death metalo grupės įvertinimą ekstremalios muzikos pasaulyje. Kraują taip pat ekstremaliai kaitins greitas ir užvedantis graikų thrash metalo ketvertukas SUICIDAL ANGELS. Graikija nėra ta šalis, kur gimsta thrash‘o perliukai, tačiau šia grupe gali drąsiai didžiuotis. Visiškai kitokią muziką pateiks heavy / power metalą propaguojanti kita kanadiečių grupė STRIKER. Šis, su ne ką mažesne energija grojantis kolektyvas – puikus pavyzdys, kaip 2007-aisiais susikūrusi grupė gali pulsuoti senąja heavy metalo dvasia.

test

Į lengvesnės muzikos pusę rikiuojasi švedų stoner roko atsovai GREENLEAF, 2014-aisiais išleidę vieną geriausių šio žanro albumų. Post-roko melodijomis šįkart užburs MAYBESHEWILL. Šie Jungtinės Karalystės post-rokeriai groja vien instrumentinę muziką, hipnotizuojančią savo melodija. Muzika ne šėlti, bet atsigaivinti. Iš Norvegijos į festivalį taip pat atvyks TOMBSTONES, iš Švedijos THE MOTH GATHERER.

test

Be plataus užsienio grupių pasirinkimo, savo kūrybą pateiks ir Lietuvos alternatyvios muzikos scenos atstovai. Vieni iš jų – NO REAL PIONEERS, HELLHOOKAH. O net trys kitos lietuvaičių grupės pristatys savo debiutinius albumus! Tai PHRENETIX, NRCSSST, AU-DESSUS.

BILIETAI

Bilietus į festivalį platina VA eBilietai. Šiuo metu bilieto kaina – 25 EUR. Nuo balandžio 15 d. bilietus platins ir „Tiketa“. Bilietai brangs balandžio 21 d.

devilstone.net informacija.

Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Asociacija „Alt Events“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai