ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

ELEKTROSPIEČIUS II - Anykščių r. sav. L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka - 2015 m. balandžio 11 d. - (2015 04 04)

   
ELEKTROSPIEČIUS II
ELEKTROSPIEČIUS II
Kultūros miesto naujienos
2015 metų balandžio 11 dieną kultūros portalas Anykščiai - Kultūros Miestas (www.kulturos-miestas.lt) bendradarbiaudamas su Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešąja biblioteka rengia elektroninės muzikos koncertą ELEKTROSPIEČIUS II.

test

Koncerte gros debiutantai iš Anykščių MYRR II, vilniečiai INWARDS ir HASSOKK bei DIMETH TRIP (Anykščiai, Vilnius). Renginio metu lankytojai už specialias kainas galės įsigyti garso įrašų. Maistas ir gėrimai pardavinėjami nebus.

Pertraukų metu svečiai kviečiami gėrimais ir užkandžiais pasivaišinti už 100 metrų nuo renginio vietos esančioje kavinėje ERDVĖ.

Durys į renginį atidaromos 19:30. Koncertų pradžia: 20:30.

Bilieto kaina: 4 EUR.

antras ELEKTROSPIEČIUS:

Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka (Vyskupo skveras 1, LT-29145 Anykščiai)

ATLIKĖJAI:

HASSOKK (Vilnius):

test

Hassokk: hssk.terror.lt

Hassokk - Betono gniaužtai - B pusė (mp3, 2012)

Urbanistinių miestų triukšmai.

MYRR II (Anykščiai):

test

Myrr II:

Paprastai judame mums pažįstamoje ir mūsų kontroliuojamoje erdvėje, kuri yra centras. Ėjimas į pakraščius mums leidžia pažinti naujų dalykų, iš kitos perspektyvos pažvelgti į centrą ir pamatyti, kad tikrovės skiriasi. Viena yra stebėti realybę iš centro, tačiau - iš periferijos matomumas visiškai kitas.

INWARDS (Vilnius):

test

Inwards:facebook.com/Vidun

Inwards - Monotonija (mp3, 2015)

Eksperimentai minimaliomis priemonėmis: aplinkos objektų triukšmai, juostų kilpos, primityvūs sintezatoriai ir efektai. INWARDS įrašams naudoja tik kasetinius grotuvus. Kūriniai nėra nušlifuojami, jie paliekami tokie, kokie gimė spontaniškai. Nenudailintų kūrinių struktūromis perteikiamos iš vidaus kylančios ir viduje nusėdančios emocijos.

DIMETH TRIP (Anykščiai, Vilnius):

test

Dimeth Trip: dimeth-trip.org

Tęsiant tradiciją, projektas Dimeth Trip savo pasirodyme ir šįkart naudos kino industrijos motyvų nuotrupas. 2010 metais išleistas debiutinis grupės albumas buvo inspiruotas kino režisieriaus Konstantino Lopušanskio filmų, po dviejų metų surengtas pirmasis koncertas buvo skirtas kitam kultiniam filmų autoriui - Sergejui Paradžanovui.Renginio vieta: Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka (Vyskupo skveras 1, LT-29145 Anykščiai)
Data ir laikas: 2015 04 11 (Šeštadienis). Durys į renginį atidaromos 19:30. Koncertų pradžia: 20:30
Bilieto kaina: 4 EUR


Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Kultūros miesto naujienos
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai