ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Devilstone programa 2016 - (2016 06 29)

   
Devilstone 2016
Devilstone 2016
Asociacija „Alt Events“
Liepos 14-17 dienomis vyksiantis alternatyvios muzikos festivalis Devilstone, sudėliojo paskutinius akcentus savo programoje. Keturių dienų renginys toliau plečia muzikinius rėmus ir šiemet laukia visų, kurie neabejingi tiek ekstremaliai muzikai, tiek moderniems eksperimentams bei romantikai.

Festivalio muzikinė programa yra viena stipriausių per visą aštuonerių metų renginio istoriją. Keturiose scenose iš viso pasirodys 35 grupės iš 15-os šalių, nuo Šiaurės Amerikos iki Lenkijos. Pagrindinės Rytų ir Vakarų scenos siūlys rinktinį muzikos asortimentą. Rytuose bus galima išgirsti įvairiausio roko – nuo klasikinio stoner‘io iki romantiškų eksperimentų, o Vakaruose skambės kur kas sunkesnė ir ekstremalesnė kūryba. Trečioji Gama scena bus skirta dieniniams koncertams, paskaitoms, improvizacijoms ir tikram rokenrolui. Tuo tarpu ketvirtojoje Rokotekos scenoje naktimis grojantys DJ neleis muzikai baigtis iki aušros.

Nekoncertinės veiklos

Kaip ir kasmet, Devilstone siūlys gausybę nekoncertinių veiklų. Unikalu tai, kad visos festivalio pramogos – nemokamos, o už dalyvavimą ir sėkmingą (ar nesėkmingą) pasirodymą kai kuriose iš jų laukia ir dovanos. Lankytojai turės progą sudalyvauti tradiciniais tapusiuose futbolo ar tinklinio turnyruose, unikaliose MC Growl ir Būgnų kovose. Edukacinėje programoje bus galima klausytis įdomybių apie muzikos pasaulio vingrybes, o aštriausi festivalio protai bus įtraukti į Galvūzų protmūšio liūną.

test

Daug dėmesio skiriama su vaizduojamuoju menu susijusioms pramogoms. Šokiruos ir stebins interaktyvi meno erdvė Masinė hipnozė, kurioje bus galima tikėtis visko – psichodelinių vaizdinių, kreivų instaliacijų, įvairių workshop‘ų, piešinių ant kūno ir prikaustančių performansų. Devilstone menai šiemet vėl žengia ir į miesto erdvę už festivalio ribų. Anykščių bibliotekoje bus atidaryta specialiai atvežta fotografijos paroda „Peter Beste: True Norwegian Black Metal“, kurioje savo darbus gyvai pristatys pats autorius, atvykstantis į parodos atidarymą iš Amerikos.

Tingiems pasisėdėjimams naktį Devilstone ruošia spalvingą absurdiškų filmų ir animacijos suaugusiems programą „Tokie blogi, kad net geri“, į kurią bus surinkti „perliukai“ iš viso pasaulio – nuo Japonijos iki Prancūzijos ir San Fransisko. Tuo tarpu norintys linksmintis iki ryto, galės energiją išlieti visiškai atsinaujinusioje Rokotekos šokių aikštelėje. „Pamiegosi grįžęs namo“ – tokį šūkį deklaruojame ir įspėjame, kad programa nenutrūkstamai tęsiasi 75 valandas nuo festivalio vartų atidarymo. Devilstone vyks aštuntą kartą liepos 14-17 d. Anykščių Dainuvos slėnyje.

Paskutinės minutės pasikeitimas

Apmaudu, bet TRUCKFIGHTERS festivalyje nepasirodys. Grupė atšaukė visus pasirodymus festivalio savaitgalio metu dėl netikėtai pasikeitusių aplinkybių asmeniniuose gyvenimuose. Daugiau grupė nekomentuoja, bet pažadėjo, kad naktinį koncertą surengs 2017 metais. Mums nepavyko rasti atitinkamo lygio atlikėjo, tad šiais metais Gama scena lieka be naktinio šou. Tikimės, jog bendros festivalio nuotaikos tai nesugadins.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Liepos 14 d. (Ketvirtadienis) - ATLIKĖJAI / BILIETAI
Liepos 15 d. (Penktadienis) - ATLIKĖJAI / BILIETAI
Liepos 16 d. (Šeštadienis) - ATLIKĖJAI / BILIETAI
Liepos 17 d. (Sekmadienis) - ATLIKĖJAI / BILIETAI

test
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Asociacija „Alt Events“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai