ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Devilstone menai: nuo poezijos, kino iki šokių performansų - (2023 06 23)

   
Masinė Hipnozė 2023
Masinė Hipnozė 2023
Asociacija „Alt Events“
Kaip ir kiekvienais metais, Devilstone lankytojams pateiks ne tik muzikos keturiose festivalio scenose, bet ir atvers menų erdvę su vizualiais bei jausmingais pasirodymais, poetinėmis improvizacijomis ir eksperimentais. Bus ir muzikos, bet daugiau bus vaizdų!

Šioje spalvingoje erdvėje yra vietos save išreikšti ir festivalio lankytojams. Jeigu kuri eiles, valdai teptuką ir pieštuką, jautiesi bent kiek „prie meno“ ir pagavai įkvėpimą – čia turėsi, ką veikti.

test

Susipažink su visais!

Devilstone dailės pleneras

Atvira Masinės Hipnozės erdvė, skirta publikos kūrybiškumui pasireikšti. Dailės priemonėmis bus pasirūpinta, o dėmesio verti darbai papuoš festivalio tvorą.

test


Rugilė Krasauskaitė. Pole Sport / Art pasirodymas „Escaping to Dreamstate

Niekados nesibaigiančių kasdienių sunkumų ir išgyvenimų kamuojamas žmogus pamažu praranda viltį. Sapnai jam – vienintelė vieta, kur galima viską pamiršti, tapti laimingu, laisvu ir nors trumpam jausti, kad gyveni.

test
Rugilė Krasauskaitė


Gabrielė Pocevičiūtė Scream. Pole Art pasirodymas „Eat Your Sun

Ekstatiškos laisvės sąmyšio įbaugintas kūnas sutrinka ir transformuojasi į svetimą pavidalą – Padarą, kuris mėgina pavyti Saulę, kad prarytų ir užgesintų jos gyvybę teikiančią šviesą.

test
Gabrielė Pocevičiūtė


Valerija Gneuševa. Judesio performansas „Party Animal

Atlikėja kviečia pasinerti į naktinės kultūros gelmes. Kaip atrodytų vakarėlių liūtas, jeigu jis būtų tikras gyvūnas? BDSM stilistikos pasirodymo metu susijungs šokis ir akrobatika, elektroninė muzika ir teatras.

test
Valerija Gneuševa


Šelmis. Shibari rišimo pasirodymas „RoPE ME

Šlovinsime senuosius Dievus, jų garbei kurdami gyvas skulptūras. Virvių supančioti kūnai pakibs ore, protai užtems, dvasios išsilaisvins. Bus gražu pažiūrėti ir pasidomėti shibari menu.

test
Šelmis


LunArtic. Kūno tapybos ir judesio performansas „Meilė ir purvas

Kūrinys ir tapytojas gyvena tarsi dviejuose skirtinguose pasauliuose. Jų susijungimas – tai tapytojo ir būsimo kūrinio santykis, tikrovės ir fantazijos paralelė, kai abu pasauliai susimaišo, o kūrinys įgauną formą. Purvina meilė, ištapytas purvas.

test
LunArtic


Miss Plastica. Transformacijos ir improvizacijos performansas

Transformacijos pasaulį tyrinėjanti Miss Plastica savo pasirodymuose panaudoja skirtingas menines išraiškas, šokį, kostiumą, akrobatikos elementus, neretai spektaklio metu užmezga ryšį ir į transformacijos procesą įtraukia žiūrovą.

test
Miss Plastica


Slemas. Open-mic poezijos varžybos „Žodis tau į daržą

test
#SlamPoetry


Domas Raibys. Lietuvių kalbos velniai

test
#StandUp #Comedy


Solo piano improvizacijos

test
#Piano
Simonas Gilys
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Asociacija „Alt Events“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai