ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Devilstone 2022 – liepos 14-17 Anykščiuose. Dvyliktas! - (2022 02 21)

   
Devilstone
Devilstone
Asociacija „Alt Events“
Muzikos, meno ir ekstremalaus rokenrolo festivalis paskutinį kartą įvyko prieš pandemiją – 2019 metais. Išgyvenęs dviejų metų tylą, Devilstone rimtai nusiteikęs kitais metais patriukšmauti Anykščiuose... Dvyliktas Devilstone – pačiame vasaros įkarštyje, liepos 14-17 dienomis, tradicinėje vietoje – Anykščių Dainuvos slėnyje.

Mes tikime savo įžvalgomis ir matome, kad kitų metų vasara bus labai panaši į 2021. Greičiausiai bus netgi geresnė. Tokiomis sąlygomis Devilstone įvykti gali. Vienintelis klausimas – kiek užsienio atlikėjų festivalis pajėgus turėti pandeminėje aplinkoje? Tikrai nemažai, bet ne tiek daug, kiek 2019 metais.

Nors #DVLSTN hashtag'u pažymėtame festivalyje naujovių ir eksperimentų netrūks, Devilstone išlaikys savo konceptą: alternatyvios muzikos festas, kuriame tarp įvairiausių roko ir metalo žanrų savo vietą randa ir sveika elektronikos dozė bei pretenzingi meniniai projektai.

test

Foto: Vytenis Jurevičius

Trys festivalio scenos – Vakarų, Rytų ir Barbablu – po Anykščių dangumi priglaus tiek solidžius, puikiai atpažįstamus metalo autoritetus, tiek vos išdygusius, bet jau ant pasaulinio populiarumo slenksčio esančius ateities herojus.

Aktualus muzikinis turinys, roko istorijoje įsitvirtinę ir geidžiami vardai bei nauji, inovatyvūs, sparčiai muzikos pasaulį užkariaujantys atradimai – tai yra tas turinys, kuris labiausiai domina mus.

Keturias dienas trunkančiame festivalyje pasirodys iki 50 muzikinių vardų. Jų pasirodymus papildys Masinės Hipnozės – festivalio menų scenos – programa: kūno spektakliai, šokio performansai, tapyba ant kūno, meninės dirbtuvės.

test

Foto: Ieva Vogulienė

Festivalis tęs iniciatyvą atidaryti crazy parodą Anykščių miesto bibliotekoje. 2018 m. čia buvo eksponuoti Joan Cornellà darbai, o 2019 m. festivalyje svečiavosi pats Hugleikur Dagsson Islandijos.

Nuo 2009 m. vykstantis Devilstone jau yra tapęs ryškiu festivalių žemėlapio akcentu ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Festivalio turinys išsiskiria žanrų įvairove, aktualiais muzikiniais vardais ir pozityvia, rokenroliška atmosfera. Tai ekstremalaus rokenrolo kurortas, kasmet laukiamas dėl muzikinių atradimų, meniškos atmosferos bei originalių kūrybinių sprendimų.

BILIETAI


2020 metų bilietai galios į 2022 metų festivalį. Bilietų keisti nereikia. AČIŪ Jums visiems už išsaugotus bilietus. Tai didžiulė parama, kurią gavome iš Jūsų per šiuos sunkius metus. Mes grįžtame ir mes nusiteikę solidžiai patriukšmauti Anykščiuose. Kartu!

Pirmieji vardai ir Early Birds bilietai į Dvyliktą Devilstone jau visai netrukus.

test

Foto: Linas Vaitonis
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Asociacija „Alt Events“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai