ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Dešimt metų vienatvės sutilps į 30 „ATIKOS“ lyderio koncertų - (2013 11 27)

   
Darius Žvirblis
Darius Žvirblis

Gruodžio 7 d. Anykščių koplyčioje įvyks klaipėdiečių grupės „ATIKA“ dainų kūrėjo Dariaus Žvirblio naujos grupės koncertas. Šis koncertas – vienas iš 30 pasirodymų, kuriuos žinomas muzikantas planuoja sugroti du mėnesius truksiančio koncertinio turo metu.

Nors grupės „ATIKA“ oficialiai nebėra, tačiau hitai „Tu Esi (Ir Šito Gana)“, „Ji Pabučiuos“, „Laimė Argentinoj“ ar „Himnai Ir Vėliavos“ – nemiršta. Šie puikiai žinomi kūriniai ir kiti, plačiajai publikai dar negirdėti įrašai ką tik sugulė į naują – paskutinį rinktinį „ATIKOS“ albumą „Dešimt Metų Vienatvės“, apimantį 2003-2013 m. grupės kūrybinį laikotarpį. Albumą galima bus įsigyti 30-ies koncertų turo metu.

Scenoje su Dariumi Žvirbliu pasirodys buvęs bendražygis ir „ATIKOS“ gerbėjams puikiai pažįstamas Michailas Denisenko (perkusiniais instrumentai), taipogi talkins ir nauji, o kai kam ir ne kartą matyti veidai – Kostas Radlinskas (bosine gitara grojęs grupėje „Airija“) bei Saulius Kuzma (muzikantas-instrumentalistas, šiuo metu muzikuojantis kartu su „Sadūnais“). Grupės garsu rūpinsis profesionalus garso operatorius Andrius Čaplikas, dirbantis su tokiomis grupėmis kaip „Arbata“ ir „Liūdni slibinai“. Šių profesionalų dėka didžioji dalis „ATIKOS“ dainų koncertuose suskambės netradiciškai – naujomis aranžuotėmis.

Darius Žvirblis su grupe savo gerbėjams koncertų metu žada jaukią, kamerinę atmosferą. Bus galima išgirsti tiek senų, puikiai „ATIKOS“ gerbėjams pažįstamų dainų, tiek ir naujesnių kūrinių, prisodrintų įdomiais, kai kur – netikėtų instrumentų garsais.

Kviečiame visus muzikos gurmanus į jaukų Dariaus Žvirblio grupės koncertą, kuris įvyks gruodžio 7 d. 13 val. Anykščių koplyčioje.

test

NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai