ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Anykščių kultūros centras kviečia miesto ir rajono gyventojus vienoje scenoje atlikti koncertą kartu! - (2022 11 07)

   
kvietimas
kvietimas
Anykščių kultūros centro informacija
Visi kas turite talentą dainuoti, groti kokiu nors instrumentu, o gal net šokti po vieną, duetais, trio, grupėmis, ansambliais, chorais – atsiliepkite!

Iki lapkričio 18 dienos registruokitės elektroniniu paštu savisaviems@gmail.com ir kartu su kultūros centro mėgėjų meno kolektyvais atliksime koncertą kartu gruodžio 22 dieną 18.00 val.

Visi užsiregistravusių dalyvių pasirodymai bus įamžinti, nufilmuoti ir su Jūsų sutikimu pristatyti Anykščiams ir Lietuvai, o ryškiausi pasirodymai bus įtraukti į šventinį gruodžio 22 d. koncertą.

Atrinktus pasirodymus ir jų atlikėjus konsultuos, padės pasiruošti koncertui Anykščių kultūros centro meno vadovai ir režisieriai.

Registracija iki lapkričio 18 d., konsultacijos dėl programos numerių gludinimo prasideda nuo lapkričio 21 d. pagal susitarimą.

Visų dalyvių laukia staigmenos ir dovanos!

Daugiau informacijos tel.: 860686657.

Sukurkime šventinį koncertą kartu!

Nuoroda į video kvietimą: https://www.youtube.com/watch?v=YL-vmIlf7Ns

test
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Anykščių kultūros centro informacija
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai