ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Anykščių jaunimo projektas „Čia Gera Sugrįžti“ pristato renginį „Meno Naktis: nuo šešių iki šešių“ - (2012 08 15)

   
nuo šešių iki šešių
nuo šešių iki šešių

Anykščių jaunimo projektas „Čia Gera Sugrįžti“ kviečia visus anykštėnus į pagrindinį projekto renginį „Meno Naktis: nuo šešių iki šešių“. Renginio metu, kuris įvyks 2012 m. rugpjūčio 25 d. (šeštadienį) 18 val. Anykščių Sakralinio meno centro terasoje, anykštėnų laukia netradicinis vakaras, skirtas stiprinti vietinio  jaunimo bendradarbiavimą bei kūrybinę saviraišką.

Meno nakties metu koncertuos muzikos atlikėjai iš Anykščių ir kitų miestų, vyks netradiciniai aktoriniai pasirodymai bei kūrybinės dirbtuvės, aktyviausiam Anykščių jaunimui bus įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą Anykščių kultūriniame gyvenime bei savanorystės tradicijų plėtojimą mūsų krašte.

Renginyje dalyvaus "MuseIQ” ir “Beissoul", "Chill Out, Have No Doubt", "Fear of Lying", "Chairs and Tables", Austėja ir Darotas, "Tik Užsimerk", Samanta Veršelytė.

Renginyje išvysime lietuvišką muzikos projektą „MuseIQ“, kurį sudaro jau gana plačiai Lietuvoje žinomas ir ne vien tik iš unikalaus balso atpažįstamas Beissoul, bet ir dar du ne mažiau svarbūs kompanijos nariai: Einius ir Rolandas (Innomine). Kaip sako patys kūrėjai: "MuseIQ" – tai muzikinis ženklas, kurio stiliaus neįmanoma apibūdinti vienu žodžiu, šioje muzikoje sintetinami įvairūs žanrai: electro, electro experimental, pop, soul, dance, dubstep ir daugelis kitų. Pagrindinis šio projekto tikslas yra kurti kitokią muziką – su kokybės ženklu, tokią, kuri sukelia jausmus, priverčia šokti ir pati kuria istoriją.

"Chill Out, Have No Doubt" - tai visiškai naujas, specialiai 2012 metų "Eurovizijos" konkurso atrankai sukurtas muzikinis projektas. Ieškodamas ir rinkdamasis atlikėjus, projekto sumanytojas Vytautas pabrėžė, kad norėjo atrasti kuo įdomesnius, spalvingesnius atlikėjus, "ikonas", kurie nebūtų vien tik tai instrumento ar mikrofono šeimininkai. Po "Eurovizijos" konkurso grupė skyrė nemažai laiko poilsiui, o vėliau pradėjo rnb, electronic, electro hop, funk, reggae, reggaeton muzikos stilius. Tai bus pirmas viešas pasirodymas po "Eurovizijos" atrankos. Projekto nariai: Laura - perspektyvi, talentinga, stipraus vokalo dainininkė, Justina - talentinga, kelių instrumentų atlikėja iš Utenos, Okeoghene - aktyvus visuomeninės veiklos veikėjas, artistiškas šokėjas, pradedantysis hiphopo atlikėjas iš Nigerijos, dainininkė, dainų ir tekstų autorė Gražina Vilniaus, ir muzikos kūrėjas bei diskžokėjas Vytautas Vilniaus.

Žymiausių pasaulio atlikėjų muziką gyvai atliekančios grupės (angl.cover bands) – plačiai paplitęs fenomenas, tačiau grupė „Fear Of Lying“ kėsinasi tapti pirmąja “indie“ roko mėgėjų tarpe prieš tris metus akies mirksniu išpopuliarėjusios Londono grupės „White Lies“ pagerbiančia grupe. Tik šiemet debiutavusią „indie“ roko „Fear of Lying“ grupę anykštėnai jau galėjo išgirsti Anykščių miesto šventės metu.

Grupės „Chairs And Tables” gimė iš jankiško rokelio grupės „Creep Creed“, kurioje grojo trys dabartiniai „Chairs And Tables“ nariai. Dėka ne vienerius metus trukusių svaičiojimų apie rokenrolą, gimė naujai atsikūrusi grupė su nauju pavadinimu. Priežasties, kodėl grupė pasivadino “Chairs And Tables” (liet. kėdės ir stalai), nežino niekas, mat šis vardas, kaip ir dauguma minčių ir idėjų apie naują “indie” grupę, gimė ilgalaikių sėdėjimų Anykščių "kabakuose" metu.

Meno naktyje taip pat pamatysite jaunimo grupę iš Pandėlio (Rokiškio r.)Tik Užsimerk“,  jaunuosius atlikėjus iš Vilniaus Austėją ir Darotą bei anykštėnams jau pažįstamą dainų atlikėją iš Svėdasų miestelio Samantą Veršelytę.

Tikimės, kad šie atlikėjai bei jaunatviškas optimizmas  pasės į kiekvieno žiūrovo širdį dalelę džiugesio, paskatins išeiti iš namų ir pamatyti  patį aktyviausią Anykščių jaunimą! Laukiame Jūsų.

Daugiau apie projektą: http://www.facebook.com/CiaGeraSugrizti/

test

NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai