ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Pašėlę skandinavai TRUCKFIGHTERS grįžta į Devilstone - (2016 04 21)

   
TRUCKFIGHTERS
TRUCKFIGHTERS
Asociacija „Alt Events“
TRUCKFIGHTERS pasirodymas atšauktas!

Švedų trijulė kartą jau lankėsi festivalyje kaip svarbiausia 2012 metų Rytų scenos grupė. TRUCKFIGHTERS tą kartą vainikavo Rytų scenos gimimą, o šį sykį grįžta šokdinti visų nemiegančių – švedai pasirodys Gama scenos naktiniame koncerte.


TRUCKFIGHTERS ne iš karto atkreipė į save reikšmingą dėmesį. Roko muzikos industrijoje atsiradę ir 2005 metais išleidę debiutinį albumą „Gravity X“, jie kurį laiką buvo žinomi tik siauram ratui žmonių. Tačiau kažkas nutiko 2012 m. – išaušo jų žvaigždės valanda. Pastebėti kritikų, jie staiga išsiveržė į viršūnes ir tapo itin geidžiamais Europos ir Amerikos festivaliuose. Nuo to laiko prasidėjo TRUCKFIGHTERS pasaulinės gastrolės.Daugiau nei dešimt metų gyvuojantis kolektyvas šiandien yra žinomiausių stoner roko grupių olimpe. Ne tik dėl su niekuo nesumaišomų Fuzz gitarų skambesio bei melodingo vokalo, bet ir dėl laukinių gyvų pasirodymų. Josh Homme, amerikiečių roko grupės QUEENS OF THE STONE AGE vokalistas, TRUCKFIGHTERS apibūdina geriausia kada nors egzistavusia grupe. Pagyras Švedijos rokeriams žarsto ir tokie muzikos žurnalai kaip „Metal Hammer“, „Kerrang!“ ar „Terrorizer“.Bene geriausiai TRUCKFIGHTERS kūryba atsiskleidžia ne klausant įrašų, o stebint gyvus grupės pasirodymus, kurie ir įprasmina trijulės karjerą. Savo koncertuose vaikinai trykšte trykšta velniška energija ir charizma. Vieno interviu metu paklaustas apie TRUCKFIGHTERS sceninę energetiką, gitaristas Dango atsako, kad visa paslaptis tikriausiai slypi špinatuose, kurių dubenį jis suvalgo prieš kiekvieną koncertą.

test
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Asociacija „Alt Events“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai