ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

MOONTRIX pristato industrial/ambient projektų GIRNŲ GIESMĖS, MORRIGUN, SKELDOS ir GANZER MASCHINE koncertą Anykščiuose - (2011 06 20)

   
VšĮ „Moontrix“
2011 metų liepos 6 dienos renginį Anykščiuose, skirtą Valstybės dienai „Su Lietuva širdy" vainikuos eksperimentinės muzikos koncertas, kurį pristato organizacija Moontrix. Koncerte pasirodys keturi ambient / industrial projektai iš Vilniaus - GIRNŲ GIESMĖSMORRIGUN, GANZER MASCHINE ir SKELDOS. Atlikėjai klausytojams pateiks tiek subtilių ambient koliažų, tiek griežtesnių elektroninės muzikos garsų, todėl besidomintys eksperimentine muzika turės puikią progą gyvai išgirsti įvairialypę programą. Dienos programoje dalyvauja mėgėjų  meno kolektyvai ir atlikėjai iš Seinų (Lenkija), Madonos (Latvija), Raplos (Estija), Anykščių (Lietuva).

Renginys vyks Anykščių miesto parke. Renginys prasidės 16 valandą, o vakaro koncerto pradžia - 20 valandą.

Kiekviename pasirodyme bus galima išgirsti lietuviškos kultūros akcentų, garsiniais sąskambiais prisiminsime didingą Lietuvos istoriją, kartu su klausytojais atiduosime duoklę protėviams.

test

Lietuvių post industrial scenos pionierius, projekto GIRNŲ GIESMĖS autorius jau 15 metų savo kūryboje baltišką pasaulėžiūrą derina su post-industrial, drone, ambient ir minimalistinės elektronikos garsais.

"Girnų Giesmių garse - atmetamos nereikšmingos ir išblaškančios detalės, o pasiliekama ties stingiais grynuoliais. Nepaliaujamas bridimas gilyn į save egzistenciniais laipteliais vis labiau artėjant prie erdvės sau, kurioje ir užgesęs švyturys jau senai nebelaukia atplaukiančiųjų..."

test

GANZER MASCHINE – vilniečių trio, debiutavę pernai ir į Lietuvos eksperimentinės sceną įnešęs šviežio industrial, kiekvienam savo pasirodymui parengia skirtingą programą.

"Komunikacija yra raktas, išplečiantis sudėtingą tarpusavio sąsajų mechanizmą. Tai vadiname Visumos Mašina (Ganzer Maschine)."

test

MORRIGUN – ilgai brandintas solo projektas, atstovaujantis tamsios elektronikos flangui, scenoje pasirodys pirmą kartą.

"Begalybė tampa ribota sąvoka. Tu nepradedi kvėpuoti vandeniu, tu nenuskęsti."


test

SKELDOS
, vairuojamos taip pat vieno asmens, turėtų visiškai paskandinti į žmogiškąsias vidines gelmes savo ambient / industrial programa.

"Priminė tai dervą varvant. Atskylantis dirglus vaizdas. Sėdint lauke plačiam. Toli aidint skeldas."

test
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: VšĮ „Moontrix“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai