ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

IV-ojo karpytojų suėjimo „Popierinis žirgelis" paroda - (2022 09 07)

   
Krpinių paroda
Krpinių paroda
Anykščių raj. savivaldybė
Nuo rugsėjo 2 iki spalio 22 d. Arklio muziejuje veiks Ketvirtojo popieriaus karpinių meno meistrų ir mėgėjų suėjimo „POPIERINIS ŽIRGELIS” darbų paroda. Rugpjūčio 9-12 dienomis Niūronyse vykusio suėjimo tema – arklio darbai. Per keturias dienas dalyviai ne tik susipažino su lietuviškų karpinių tradicijomis, bet ir bandė jas atgaivinti. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas kadais svarbiausiam žmogaus gyvenimo pagalbininkui – arkliui. Į muziejų karpytojos suvažiavo iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Parodos dalyvės: Aušra Būgienė, Vaida Svigarienė, Lina Kabelkaitė, Virginija Jurevičienė, Diana Lukošiūnaitė, Odeta Bražėnienė, Rūta Vanagickienė, Virgita Kalinovienė, Albina Mackevičienė, Rasa Slesoriūnienė, Gita Kolosovienė, Lina Paukštienė ir Adelė Gančierė.

Organizatoriai ir rėmėjai: A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus, Arklio muziejus, Anykščių rajono savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba, Žemės ūkio ministerija.

test
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Anykščių raj. savivaldybė
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai