ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Dainuvos slėnyje vyksta intensyvūs „Devilstone“ pasiruošimo darbai - (2019 07 09)

   
„Devilstone“
„Devilstone“
Asociacija „Alt Events“
Nuo šiandien, antradienio, liepos 9 d., 9 val., Dainuvos slėnyje uždaromas praėjimas Šventosios taku, nes vyksta „Devilstone“ paruošiamieji darbai. Festivalis pradėtas statyti jau nuo sekmadienio, o takas uždaromas šiandien tam, kad būtų galima kokybiškai paruošti festivalį tokį, koks jis yra suplanuotas. „Devilstone“ teritorijos įrengimui iš viso būtinos keturios dienos.

Šiuo metu festivalio teritorijoje važinėja daug sunkios technikos, vežami stambiagabaričiai daiktai, statomos scenos ir kitos konstrukcijos. Visas Dainuvos slėnis yra pavirtęs į didelę statybų aikštelę, kurioje vaikštinėti gali būti ir pavojinga. Šiandien slenyje dirba daugiau nei 150 žmonių, o rytoj čia dirbs beveik 200 žmonių personalas. Atitverdamas Šventosios taką festivalis siekia užtikrinti ir saugumą festivalio turtui. Šventosios takas bus uždarytas visą festivalį ir bus atidarytas sekmadienį, liepos 14 d., 18 val.

„Devilstone“ taip pat primena, kad ketvirtadienį bei penktadienį galimos spūstys Vilniaus gatvėje, nes tomis dienomis tikimasi didžiausio festivalio lankytojų srauto. Automobilių eilė nuo Dainuvos slėnio gali nusidriekti ir už žiedo, esančio šalia kapinių.

Renginio organizatoriai teigia, kad nuo triukšmo pernelyg nenukentės aplink gyvenančių anykštėnų ramybė, mat renginio garso sistemos sukomplektuotos tokios, kad garsas būtų labiausiai sukoncentruotas prie scenų. Kad Dainuvos slėnyje vyksta renginys, žinoma, jausis ne tik iš garso, bet ir padidėjusio žmonių skaičiaus mieste.

test

„Devilstone“ organizatoriai atsiprašo už laikinus nepatogumus bei prašo Anykščių gyventojų, supratingumo – juk šis tik kartą metuose vykstantis festivalis kasmet tampa švente ir patiems anykštėnams, ir svečiams iš kitų Lietuvos bei užsienio miestų.

Festivalio organizatorius „ALT events“ neslepia ambicijų Anykščiuose puoselėti ir kurti reikšmingiausią ir didžiausią alternatyvios muzikos ir meno festivalį regione.
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Asociacija „Alt Events“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai