ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

„Poezija gerumo sparnuose“ - (2019 06 26)

   
„Sparnai gerumo“
„Sparnai gerumo“
Šiaučiulė Žydrūnė
Birželio 21-osios vakarą poezijos mylėtojai rinkosi į Kavarsko bibliotekos organizuojamą poezijos vakarą „Sparnai gerumo“. Kaip ir kasmet renginys vyko prie Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo šaltinio. Vasariškoje žalumoje, šaltinio čiurlenime ir baltų dekoracijų fone renginio svečius sveikino Kavarsko seniūnė Šarūnė Kalibataitė ir kun. dr. Nerijus Vyšniauskas. Džiaugiamės, kad ir šiemet sulaukėme būrio svečių ir žiūrovų. Galėjome vėl išgirsti Emilijos Lukšytės-Krušinienės, Aldonos Širvinskienės ir Albino Kuliešiaus kūrybą. Taip pat labai džiugu, kad panoro pas mus antrą kartą atvykti Kazimieras Klevinskas iš Ukmergės ir Virgilijus Bespalovas iš Kazlų Rūdos, kuris į renginį atsivežė ne tik eilėraščių, bet ir savo keramikos darbų parodą.

Be galo džiugu sulaukti naujų autorių savo šventėje, šiemet mums pirmą kartą prisistatė Vidutė Kazlauskienė iš Vilniaus ir anykštėnas Dainius Žąsinas. Kadangi poezijos vakaras neįsivaizduojamas be dainų, nuoširdžiai dėkojame Ingridai Spundzevičienei, Ramintai Adomonytei, Gretei Jokubauskaitei už atliktas dainas ir Deimantui Valeikiui už gitaros stygų skambesį. Už renginio temą ir scenarijų dėkojame šventės režisierei Onutei Buinevičienei, vedėjoms Augustei Simanonytei, Martynai Maldžiūtei bei joms talkinusiems Ramintai Adomonytei, Gustei Kriaučiūnaitei ir Kasparui Gribuliui. Iki susitikimo kitais metais.

test

test

Kavarsko miesto bibliotekos informacija.
Fotografijos Stasio Sudeikio ir Žydrūnės Šiaučiulės.

RENGINIO NUOTRAUKŲ GALERIJA.

Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Šiaučiulė Žydrūnė
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai