ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

ANYKŠČIAI: ČIA GERA GYVENTI - (2018 05 10)

   
Anykščiai
Anykščiai
Anykščių raj. savivaldybė
Gegužės 29 dieną, minint tarptautinę Šeimos dieną, 16 val., Anykščių rajono savivaldybė ir Pasaulio anykštėnai kviečia netradicinei akcijai: susiburti Anykščių miesto centre, Šventosios upės kairiojoje krantinėje, ir drauge pakeisti jau dešimtmetį miestą puošiantį užrašą ČIA GERA SUGRĮŽTI į ČIA GERA GYVENTI. Atėjo laikas patiems anykštėnams – čia gyvenantiems, grįžusiems ar persikėlusiems iš kitų rajonų – garsiai ištarti ir parodyti, kad Anykščiai yra vieta, kurioje gera kurti, atrasti bendraminčių, įgyvendinti svajones ir tiesiog gyventi.

„Su augančiu miestu, įgyvendinamomis idėjomis keičiasi ir miesto dvasia. Prieš dešimt metų mūsų, dar studentų, mintys sukosi apie sugrįžimą į gimtąjį miestą, tačiau į Anykščius jau tapo ne tik gera sugrįžti, čia gera gyventi“,- apie pirmojo užrašo atsiradimo istoriją ir laukiančius pokyčius sakė viena iš užrašo ČIA GERA SUGRĮŽTI idėjos bendraautorių Eglė Kaladytė.

2008 metų vasarą E. Kaladytė ir anykštėnė Raminta Šniaukštaitė kreipėsi į Anykščių rajono savivaldybę ir išsakė idėją, kurią Anykščių jaunimas norėjo įgyvendinti ir padovanoti miestui. Šventosios upės kairiosios krantinės šlaite dirbusios merginos ir būrys Anykščių jaunimo išrašė užrašą iš daugiau nei 5 metrų aukščio raidžių. Kasmet gėlėmis papuoštas užrašas Anykščių rajono gyventojus ir miesto svečius džiugina iki pat rudens.

test

Anot Pasaulio anykštėnų bendrijos atsakingosios sekretorės Monikos Peldavičiūtės, prieš trejus metus įsikūrusios Anykščiuose, ši akcija – puiki žinutė ne tik anykštėnams, bet ir visai Lietuvai, jog ieškantiems gyvenimo kokybės, įkvėpimo kūrybai ir puikios vietos augti šeimai Anykščiai yra idealus miestas.

Dalyvauti užrašo keitimo akcijoje organizatoriai kviečia viso rajono bendruomenes, darbuotojų kolektyvus, moksleivius, ypač – rajono mažuosius ir jų tėvelius, visus, kuriems Anykščiuose gyventi gera. Įrankiais darbui bus pasirūpinta.
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Anykščių raj. savivaldybė
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai