ANYKŠČIŲ KULTŪROS DIENORAŠTIS

Informacija aktuali Anykščių krašto bendruomenei. Festivalis „Devilstone“ – Anykščių Dainuvos slėnyje liepos 13–16 d. - (2017 06 29)

   
Devilstone (2017)
Devilstone (2017)
Asociacija „Alt Events“
Alternatyviai muzikai dedikuotas festivalis „Devilstone" jau devintą kartą tradiciškai vyks vidurvasarį, liepos 13-16 d., Anykščių Dainuvos slėnyje. Į Anykščius, kaip organizatoriai įvardija - festivalio namus - „Devilstone" kasmet sutraukia tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos, šimtus gerbėjų iš kitų Baltijos šalių ar dar toliau ir neišvengiamai sukuria nekasdienę atmosferą pačiame mieste. „Devilstone" kviečia anykštėnus nepraleisti progos ir apsilankyti jų krašte vykstančioje šventėje - tai vienas didžiausių ir gražiausių festivalių Lietuvoje ir už jos ribų, nekeičiantis vietos ir puoselėjantis draugystę su miesto bendruomene.

Organizatoriai informuoja, jog Dainuvos slėnis festivalio montavimo darbams bus uždaromas liepos 11 d. 18 val., ir patekimas į jį bus ribotas. Festivalio vartai atsidarys ketvirtadienį, liepos 13 d., pabaiga numatoma sekmadienį, liepos 16 d. 18 val., o nuo 20 val. į slėnį vėl bus galima patekti įprastai.

Nuo festivalio pradžios į Anykščius atvyks didesni nei įprasta žmonių srautai, bus juntamas nekasdienis šurmulys ir iš slėnio ataidintis muzikos skambesys. Organizatoriai teigia, kad kasmet į festivalį įsilieja vis daugiau Anykščių miesto gyventojų ir jie darosi supratingesni, vis labiau toleruoja tik kartą per metus vykstantį tokio masto renginį.

„Draugystė su Anykščiais mums labai svarbi, tai festivalio identiteto dalis. Jaučiame, kad ir „Devilstone" yra reikšmingas Anykščiams - garsina miesto vardą, sukuria traukos centrą, kuria šiuolaikiškos kultūros, spalvingo miesto reputaciją. Kviečiame dalyvauti - būnant festivalio viduje, jo šurmulys tampa mielas ir įdomus. Toks patyrimas - tik kartą metuose. Dėkojame anykštėnams už toleranciją ir suteikiame bilieto nuolaidą", - sako festivalio kūrybos vadovas Vaidas Voronavičius.

 Anykščių rajono gyventojams keturių dienų festivalio bilieto kaina 33 Eur (įprasta kaina ne anykštėnams festivalio dienomis - 65 Eur). Anykštėno bilietas su nuolaida įsigyjamas festivalio dienomis prie įėjimo, pateikus tam tikrus dokumentus, tik asmeniškai ir tik vieną kartą. Anykštėno bilietą gali įsigyti moksleiviai, pateikę galiojantį moksleivio pažymėjimą, išduotą 2016 / 2017 metais (Jono Biliūno gimnazija, Antano Vienuolio gimnazija, Antano Baranausko vidurinė mokykla ir Anykščių technologijos mokykla). Taip pat suaugusieji, pateikę pažymą apie Anykščiuose ar Anykščių rajone deklaruotą gyvenamąją vietą bei pažymą patvirtinantį asmens dokumentą (pasas arba ID kortelė). Anykštėnai, kaip ir kiti festivalio lankytojai, gali įsikurti slėnyje su palapinėmis arba iš festivalio teritorijos išeiti su apyranke, o kitą dieną grįžti į slėnį iš namų.

Ekstremalaus rokenrolo atmosferą žadantis festivalis šiais metais pasitiks lankytojus dar platesnėje teritorijoje, su dar viena nauja išdygsiančia scena. Iš viso dabar jau 5-iose scenose pasirodys pusė šimto muzikos atlikėjų, o be jų visame Dainuvos slėnyje nuolat vyks daug kito įvairaus veiksmo ir dieninių pramogų. Pagrindinė šių metų festivalio grupė, grosianti geriausiu laiku šeštadienį „Vakarų" scenoje - norvegų ekstremalios muzikos klasika „Satyricon", kūrę black‘n‘roll muzikos žanro ir subkultūros istoriją. Festivalis pateikia ne tik sunkią muziką. „Rytų" ir naujoje „Barbablu" scenoje skambės daug smagaus, eksperimentinio ar net svajingo roko. Todėl kiekvienas, mylintis gyvą muziką ir norintis atrasti šiuolaikinės alternatyvios muzikos grožį - atras savo skoniui ir ausiai patinkantį skambesį.

„Devilstone" atmosfera užlies Anykščių miestą jau netrukus - liepos 13-16 d.

Daugiau informacijos festivalio tinklapyje www.devilstone.net.

Video:
Kiti autoriaus straipsniai Kryptis 
 Autorius: Asociacija „Alt Events“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai