SVEIKATA / SPORTAS

Sporto kompleksas „Nykščio namai“

   
Sporto kompleksas „Nykščio namai“
Sporto kompleksas „Nykščio namai“
Liudiškių g. 18, LT-29130 Anykščiai

Telefonai: +370 655 43379

El. paštas: info@nykscionamai.lt

http://nykscionamai.lt
Naujausios fotogalerijos:
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
VYKSTANTYS IR BŪSIMI RENGINIAI
ARCHYVAS (108)
KULTŪROS MIESTO ŽINIOMIS, RENGINIŲ NENUMATOMA
INFORMACIJA
BOULINGAS
„Nykščio namai“ pristato naują pramogą – kviečiame pažaisti boulingą! Jūsų laukiame vakarais nuo 16 iki 22 val., o penktadienį ir šeštadienį iki 24 val. Pirmadienį ir antradienį – nedirbame. Išankstinė rezervacija telefonais: 838158520 arba 865543379 Kainos: penktadienį ir šeštadienį – 14 Eur 1 takelis 1 valanda, kitomis dienomis - 12 Eur 1 takelis 1 valanda.

LAUKO TENISAS
Šalia sporto ir laisvalaikio centro įrengtos 2 skirtingos dangos lauko teniso aikštelės: sintetinės žolės ir plastmasės. Teniso mėgėjų patogumui įrengta didelė automobilių stovėjimo aikštelė, puikus privažiavimas, yra galimybė maloniai išsunktą prakaitą nuplauti duše.

SPORTO SALĖ
Mūsų pasididžiavimas - aukščiausius reikalavimus atitinkanti sporto salė. Salė yra universali, joje galima žaisti ne tik krepšinį, bet ir lauko tenisą, tinklinį ar badmintoną. Krepšinio salės plotas - 1032 m2, talpina 800 žmonių. Lankytojai gali naudotis erdviais ir tvarkingais persirengimo kambariais. Salėje įrengta nauja kondicionavimo bei šildymo sistema, veikia švieslentė ir garso aparatūra.

LAUKO KREPŠINIO AIKŠTELĖ
Kai geras oras, ne vieną krepšinio mėgėją pradžiugins lauko krepšinio aikštelė, padengta specialia danga.

TRENIRUOKLIŲ SALĖ
Treniruoklių salės klientų paslaugoms - didelė įvairovė atnaujintų treniruoklių raumenyno vystymui bei neįtinkančių kūno linijų tobulinimui. Treniruočių metu sportuojančius prižiūri kvalifikuotas treneris, Jis rūpestingai apmokys teisingai atlikti pratimus, pateiks atsakymus ir patarimus mitybos, treniruočių metodikos klausimais. Pageidaujantiems sudarys individualias treniruočių programas. Dėmesio užteks kiekvienam!

SAUNA SU BASEINU
Pirtis nuo seno yra ne vien sveikatos šaltinis, bet ir pramogų, bendravimo su draugais, poilsio vieta.  Norintiems atsipalaiduoti viešbutis „Nykščio namai“ siūlo suomišką sauną.Vienu metu saunoje gali kaitintis iki 10 asmenų. Šalia saunos - pusapvalis baseinas, dušai, tualetai. Galima užsisakyti sauną kartu su pobūvių sale.

BILIARDO BARAS
Mūsų sporto ir laisvalaikio centre įrengtas biliardo baras su dviem pulo stalais, kurį jau spėjo pamėgti sporto aistruoliai. Dideliame ekrane rodomos krepšinio, futbolo bei „Formulės 1“ varžybos, o vieną iš 6 staliukų galite rezervuoti paskambinę bendruoju užsakymų telefonu: 8 655  43379. Čia vyrauja šilta ir jauki atmosfera, gera muzika, tad yra galimybė rengti biliardo turnyrus, kitus smagius renginius.

ŽAIDIMŲ KAMBARYS
Kai ant pievutės per šalta, per šilta ar per šlapia, žaisti stalo futbolą, stalo tenisą ir smiginį - pats tas. Tai kartu pramoga, sportas, laisvalaikis, ir, bene svarbiausia, bendravimas. Tai azartas, kuriuo gali mėgautis įvairiausio amžiaus žmonės.

MASAŽO KABINETAS
Masažo kabinetas - tai maža ir jauki Jūsų erdvė, kur rūpesčiai ir stresas neegzistuoja. Visiems, norintiems palepinti bei padailinti savo kūną ir pradžiuginti sielą, rekomenduojame masažo paslaugas. Mūsų simpatiškas masažuotojas Andrius kviečia pasimėgauti ramybe ir atgaivinti nuo įtemptų darbų pavargusį kūną klasikiniu viso kūno arba atskirų kūno dalių masažu, limfodrenažiniu masažu. Moterims siūlome limfodrenažinius masažus (prana) su detoksikuojančiu ar liekninančiu įvyniojimu.
GPS: 55.520367 / 25.115279
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai