RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Kino filmas „Akvamenas II: Prarasta karalystė“ (2023m., Trukmė: 1 h 55 min)

Anykščių kultūros centras
Anykščių kultūros centras ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2023 m. gruodžio 30 d. - 18:00
Kaina 6,50 €
Renginys vyko prieš 111 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Gruodžio 30 d., 18:00 val.

Dievų galiomis apdovanotas ir humoro jausmo nestokojantis Akvamenas – žmogaus ir jūrų deivės (legendinės Atlantidos karalienės Atlanos) sūnus. Sutaikęs jūros ir žemės gyventojus, jis jau kuris laikas mėgaujasi ramiu šeimyniniu gyvenimu.

Tačiau povandeninę harmoniją sugriauna Juodoji Manta – negailestingas piratas ir samdinys, trokštantis atsikratyti Akvameno ir atkeršyti už savo tėvo mirtį. Jam radus legendinį, juodosios magijos galių turintį Juodąjį Trišakį, Akvamenas suvokia, kad vienas prieš tokią jėgą neatsilaikys. Neturėdamas kitos išeities, pagalbos jis kreipiasi į anksčiau nugalėtą savo „mylimą“ brolį Ormą.

Iš kalėjimo išlaisvintas Ormas dėkingumu irgi netrykšta, bet jis supranta, kad šįkart yra svarbesnių reikalų nei pamokyti įžūlųjį brolį. Kartu su dabartine Atlantidos karaliene Mera, motina Atlana ir kitais sąjungininkais Akvamenas nuo sunaikinimo ir užmaršties stoja ginti ne tik gimtosios Atlantidos, bet ir visų septynių povandeninių karalysčių.

Režisierius: James Wan
(„Akvamenas“, „Greiti ir įsiutę 7”, „Išvarymas“) 

Vaidina: Jason Momoa („Greiti ir įsiutę 10”, „Kopa“, „Sostų karai”, „Akvamenas”), Patrick Wilson („Vienuolė 2”, “Tūnąs tamsoje”, „Moonfall: mėnulio kritimas”), Yahya Abdul-Mateen II („Matrica: prisikėlimas“, „Bitininkas“), Dolph Lundgren („Nesunaikinami”), Nicole Kidman („Vikingas“, „Valandos”, „Liūtas”), Amber Heard („Teisingumo Lyga”, „Magiškasis Maikas XXL”), Temuera Morrison („Blyksnis“, „Žvaigždžių Karai – Epizodas II: Klonų Puolimas”)

BILIETAI
Kino filmas „Akvamenas II: Prarasta karalystė“ (2023m., Trukmė: 1 h 55 min)
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai