RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Kalėdų koncertas „Stebuklai, jūsų!“

Anykščių koplyčia / Pasaulio anykštėnų kūrybos centras
Anykščių koplyčia / Pasaulio anykštėnų kūrybos centras ▶
Vilniaus g. 36, LT-29145 Anykščiai
2023 m. gruodžio 3 d. - 16:00
Kaina 20 €
Renginys vyko prieš 89 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Maloniai kviečiame į gruodžio 3 d. (sekmadienį) 16 val. Anykščių koplyčioje (Vilniaus g. 36) vyksiantį Kalėdų koncertą „Stebuklai, jūsų!

Atlikėjai:

Tomas Pavilionis, tenoras (Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras)

Gabrielė Lileikaitė-Pavilionė, mecosopranas

Lina Giedraitytė, fortepijonas (Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras)

BILIETAI įsigykite internetu

arba rezervuokite telefonu +370 686 47096.

Tomas PavilionisLietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas, užsienio teatrų operos vaidmenų kūrėjas. Charakteringas tenoras įtikina publiką tiek operos spektakliuose, tiek soliniuose koncertuose – žmonės juokiasi ar verkia, leidžiasi įtraukiami atlikti choro partijas. T. Pavilionis vertina kūrybines patirtis ir įrašus su pasaulio operos mega žvaigždėmis Lawrence Brownlee, Dmitrijumi Chvorostovskiu, Nadine Sierra, Francesco Demuro, Oksana Volkova, Andrea Mastroni, Sarah Coburn, Azamat Zheltyrguzov ir kitais. G. VerdiRigoletto“, V. BelliniPuritonai“ įrašus su Kauno valstybiniu simfoniniu orkestru išleido Delos kompanija. Tenoras atliko lietuvių kompozitorių O. Narbutaitės Korneto partiją kompaktinėje plokštelėje „No yesterday, no tomorrow“ (įrašą išleido Naxos kompanija), R. Šerkšnytės ir M. GražinytėsSongs of sunset and downCD (Deutche Grommophon kompanija).

Prieš keletą metų menininkas pasirašė sutartį su kompanija „Ascolta artists“, po šio pasirinkimo pasipylė tenoro vaidmenys užsienio operos teatruose. Su pasididžiavimu stebėjome jį Suomijos nacionalinio operos ir baleto teatro Giacomo Puccini operos „Turandot“ pastatyme, jame tenoras atliko Pongo vaidmenį. Švedijos operos festivalyje „Opera på SkäretTomas dainavo Giuseppe Verdi Rigoletto“ spektaklyje. Atrodo, Tomui šypsosi sėkmė – jis dainuoja Kauno muzikiniame teatre, Klaipėdos koncertų salėje, LNOBT premjerose. Vis dėlto, iki sėkmės jis ėjo kantriai dirbdamas, mokydamasis ir semdamasis patirties iš įvairių scenos partnerių, patyrusių režisierių bei dirigentų.

Scenos partnerė, kartu mylinti žmona Gabrielė Lileikaitė-Pavilionė, kilusi iš operos solistų šeimos, jos mama – žinoma operos solistė Laima Jonutytė-Lileikienė. Gabrielė dainuoja Lietuvos operos ir baleto teatre, sutuoktiniams yra tekę susitikti ir teatro scenoje – operetėje „Sarsuela“. Gabrielė atlieka mecosoprano partijas, yra puiki aktorė, ypač karštų ispaniškų, itališkų personažų, kaip Karmen.

Tomo ir Gabrielės pora sukuria išskirtinius, įelektrintus pasirodymus, pagardintus aktoriniais numeriais, apibarstytus meilės pudra.

PROGRAMA. Šventinėje programoje Anykščių koplyčioje plauks arijos ir duetai iš žymiųjų itališkų ir prancūziškų operų, Virgilijaus Noreikos lietuviškas klasikos repertuaras. Akompanuoja kolegė iš teatro koncertmeisterė pianistė Lina Giedraitytė.

Koncertas dviejų dalių, su pertrauka. Bus galimybė įsigyti gėrimų ir desertų.

Koncerto ištikimi rėmėjai yra „Anykščių Energetinė statyba“ ir degalinių tinklas „Alauša“. Renginį organizuoja „Klasikos degustacija“ ir Anykščių menų centras.
Kalėdų koncertas „Stebuklai, jūsų!“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai