RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

TRE - Įtampos ir traukų paleidimo pratimų praktika Anykščiuose

Anykščių Antano Vienuolio progimnazija
Anykščių Antano Vienuolio progimnazija ▶
J. Biliūno g. 31, LT-29111 Anykščiai
2023 m. spalio 13 d. - 18:00
Kaina 25 €
Renginys vyko prieš 54 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
TRE (anglų k. Tension & Trauma Release exercises) - tai serija paprastų fizinių pratimų, kurie aktyvuoja natūralų kūno savireguliacijos mechanizmą drebėjimą ir taip padeda žmogui saugiai paleisti įtampą bei stresą.

TRE pratimų metu, kūnui drebant atsipalaiduoja raumenys ir rimsta nervų sistema. Tokiu būdu žmogus geba pats susireguliuoti ir pargrįžti į ramybės ir saugumo būseną.

TRE gali pagelbėti žmogui geriau suprasti savo kūno natūralias reakcijas įtemptu metu, bei paleisti tai kas stabdo jausti lengvumą bei laisvę savyje.

TRE techniką sukūrė Dr. David Bercelli (JAV), kuris du dešimtmečius gyveno ir dirbo tokiose šalyse, kaip Izrealis / Palestina, Sudanas, Uganda, Kenija, Jemenas, Egiptas, Libanas etc., rengdamas seminarus traumų pagalbos srityje ir kurdamas atsistatymo programas tarptautinėms organizacijoms visame pasaulyje. Šiuo metu TRE praktika yra paplitusi visame pasaulyje ir yra naudojama gan plačiai.

Daugiau apie TRE rasite oficialiame internetiniame puslapyje:

https://traumaprevention.com/

Praktiką / paskaitą vesiu aš Ignas Čepulis -sertifikuotas TRE intruktorius, jogos instruktorius, kineziterapijos studentas.

Esu tikras, jog visi žmonės natūraliai geba ir turi pakankamai resursų sugrįžti iš bet kokių būsenų atgal į savo būtį ir vėl jaustis laisvi bei laimingi.

ATSILIEPIMAI APIE TRE PRATIMUS:

Ugnė: "Esu labai laiminga, kad šiandien teko išbandyti TRE praktiką su Ignu. Atėjau su sunkumu viduje, bandžiau paleidinėti pati visą dieną iki susitikimo. Nepavyko. Tačiau po praktikos su Ignu, išėjau lengvesnė, daugiau paleidusi, atsipalaidavusi. Patiko ramybė ir vedimas. Ačiū"

Irena: "Man labai patiko ši technika. Jau išbandžiau ir namuose. Po drebėjimo praktikos jaučiuosi atsipalaidavusi."

Ineta: "Profesionalios pratimų praktikos. Kompetetingas, komunikabilus mokytojas Ignas kiekvienam duoda patarimų, atsako į iškilusius klausimus. Rekomenduoju išbandyti. Jums patiks."

Ramunė: "Tokia sakyčiau genealiai paprasta praktika. Ačiū, kad dalinatės! Tikrai naudosiu išmoktus pratimus ir ateityje."

VIETA: J. Biliūno g. 19, Anykščiai. Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos aktų salėje.

DATA: 2023 spalio 13 d., 18:00 - 20:00

KAINA: 25 eu

BŪTINA IŠANSKTINĖ REGISTRACIJA:

https://tickets.paysera.com/.../tre-itampos-ir-traumu...

Kilus klausimų, susisiekime: 862549833, Ignas
TRE - Įtampos ir traukų paleidimo pratimų praktika Anykščiuose
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai