RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Gamtos patirčių mokymai jaunimo darbuotojams

Anykščių jaunimo klubas
Anykščių jaunimo klubas ▶
Vyskupo skveras 1, LT-29145 Anykščiai
2023 m. spalio 4 d. - 09:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 58 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Kviečiame jaunimo ir švietimo darbuotojus bei kitų sričių specialistus, dirbančius su jaunimu, į patyriminius vienos dienos mokymus, skirtus supažindinti su “Forest youth” projekto metodine medžiaga. 

Šioje medžiagoje surinkta informacija ir praktinės užduotys skirtos darbui su jaunimu, skatinančios jaunus žmones didesnį dėmesį skirti ekologiniam sąmoningumui, bei išbandyti įvairias veiklas gamtoje, padedančias ugdyti ne tik kognityvinius įgūdžius, bet ir visapusiškai stiprinti savo sveikatą. 

Renginio metu dalyviai sužinos apie miškų ir žaliųjų erdvių poveikį sveikatai, kaip miško aplinka mus veikia, naujausi moksliniai tyrimai, įdomūs faktai, pasaulinės tendencijos apie kitose šalyse integruotas skirtingas gamtos praktikas darbe su vaikais ir jaunimu, bei praktiškai išbandys skirtingus pratimus taikomus miško terapijos seansuose. Mokymus ves Austė Juozapaitytė ir Monika Peldavičiūtė, kurios priklauso Tarptautinei miško terapijos bendruomenei (International Society of Forest Therapy) ir yra tarptautinio projekto “Forest Youth” bendraautorės.

Renginio programa:

9.00 - 9.30 Registracija (Anykščių Jaunimo klubas, adresas: Vyskupo skv. 1, Anykščiai)

9.30 - 11.00 Metodinės medžiagos pristatymas “Gydantys miškai - Miškų terapinis poveikis sveikatai, miško terapijos ištakos ir metodika, pasaulio pavyzdžiai” Austė Juozapaitytė, Monika Peldavičiūtė, Asociacija “Gyvo Žalio

11.00-11.30 Diskusija, klausimai

11.30 - 12.00 Pietūs

12.30 - 17.00 Praktika - miško maudynių pratimai Anykščių Šilelyje

Vietų skaičius ribotas, būtina registracija: https://forms.gle/aRLXDNT8VBZQHnrv6

Dalyvavimas renginyje NEMOKAMAS, tačiau renginio dalyviai įsipareigoja pravesti vieną praktinį užsiėmimą savo auditorijoms ir panaudoti įgytas žinias. Visiems dalyvaujantiems bus išduodami pažymėjimai apie išklausytus mokymus.

Renginys yra tarptautinio Erasmus+ projektoForest Youth” dalis ir finansuojamas Europos sąjungos fondo lėšomis.

Pranešėjai:

Austė Juozapaitytė - Kraštovaizdžio dizainerė ir gamtosauginė. Gamtinių patirčių kūrėja ir miško maudynių gidė jau daugiau nei septynerius metus vedanti edukacijas ir gamtos užsiėmimus visoje Lietuvoje bei kitose šalyse, biomimikrijos ambasadorė ir gamta paremtų sprendimų kūrimo įmonėse ir organizacijose fasilitatorė. Austė šiais metais taip pat baigė gamtos ir miško terapijos studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Monika Peldavičiūtė - Miško maudynių praktikė-edukatorė, lektorė, jau daugiau nei penkerius metus vedanti miško maudynes ir edukacijas įvairiuose renginiuose, įmonėms ir bendruomenėms Lietuvoje ir ne tik. Monika taip pat dalyvauja tarptautiniuose miško terapijos kongresuose, yra miško festivalio Lietuvoje pradininkė.
Gamtos patirčių mokymai jaunimo darbuotojams
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai