RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Muzikiniai pašnekesiai pries Šventosios / Kamerinis koncertas „Meilė - muzikos galia“

A. Baranausko ir A. Vienuolio - Žukausko memorialinis muziejus
A. Baranausko ir A. Vienuolio - Žukausko memorialinis muziejus ▶
A. Vienuolio g. 2, LT-29147 Anykščiai
2023 m. rugsėjo 23 d. - 18:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 74 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
JOVITA VAŠKEVIČIŪTĖ-VASKA (mecosopranas). Nuo 2006 m. – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė, koncertuojanti  ne tik Europos teatruose, bet ir tolimojoje ArgentinojeAmerikojeKinijoje. Jos balsas skamba Vokietijos, Italijos, Ispanijos, VengrijosLenkijos, Estijos, Prancūzijos teatrų scenose.

Už vaidmenis operų spektakliuose ji du kartus (2014 m. ir 2020 m.)   buvo nominuota Auksinių scenos kryžių apdovanojimams.

ANTANAS ZAKARAUSKAS (tenoras). Vienas ryškiausių dramatinių tenorų šiandienos operos pasaulyje.  Lietuvoje  įgijęs platų muzikinį išsilavinimą (studijavo fortepijoną, klarnetą, klasikinį dainavimą, chorinį dirigavimą, muzikos pedagogiką), Italijoje gilino žinias grigališkojo giedojimo ir chorinio dirigavimo klasėse ir tuo pat metu įgijo italų kalbos ir kultūrologijos atestatą. Laimėjęs stipendiją studijuoti Sidnėjaus (Australija) operos studijoje, mokėsi  pas armėnų kilmės sopraną Arax Mansourian ir australų tenorą Glenn, tuo pat metu dainavo operos spektakliuose ir koncertuose įvairiose Australijos miestuose. Tai  vienintelis lietuvių kilmės operos solistas, kuriam Australijoje suteiktas Išskirtinio talento statusas.

Stažuotės ir įvairūs meistriškumo kursai (Austrijoje, JAV), nuolat atsinaujinančios patirtys bei gebėjimai, vedantys tobulumo link, skatina ir padeda jam ruošti naujus operų vaidmenis, solinius rečitalius ne tik Europoje, bet ir kituose žemynuose.
Muzikiniai pašnekesiai pries Šventosios / Kamerinis koncertas „Meilė - muzikos galia“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai