RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Bare „Industrija“ groja DJ Andrüz

Baras „Industrija“
Baras „Industrija“ ▶
A. Baranausko 14-2, LT-29132 Anykščiai
2023 m. birželio 17 d. - 20:00
Kaina 5 €
Renginys vyko prieš 307 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Jau šį šeštadienį Industrijoje audringus šokius užkurs jaunas talentas - energingasis DJ AndrüzVilniaus, grojęs įvairiuose vakarėliuose, populiariausiuose sostinės klubuose ir gerai žinomuose Lietuvos festivaliuose. Didžėjus žada Anykštėnams ir miesto svečiams parodyti kokiu galingu ritmu juda publika sostinės naktiniuose klubuose, o Industrijos barmenai, kaip visada, pasitiks su šypsena ir visą naktį serviruos gardžiausius kokteilius!  Be to, padėti vakarėliui įsisiūbuoti šį šeštadienį pakvietėme ir DJ svečią iš Utenos, pasiryžusį priversti šokti visus Industrijos lankytojus!

Įėjimo kaina : 5€. Renginio pradžia - 20:00.

Renginys galimai bus filmuojamas ir fotografuojamas, o medžiaga naudojama baro reklamos tikslais. Be to, Industrija vadovaujasi vidaus taisyklėmis ir pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų svečių arba išprašyti įžeidinėjančius, trukdančius kitų laisvei ar kenkiančius vakarėlio atmosferai asmenis.
Bare „Industrija“ groja DJ Andrüz
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai