RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Konsteliacijų seminaras su Svetlana Smertjeva

Ramybės Oazė „Svetana“
Ramybės Oazė „Svetana“ ▶
Ramaškonys, LT-29152 Anykščių raj.
2023 m. gegužės 27 d. - 10:00
Kaina 100 €
Renginys vyko prieš 6 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Tai – intensyvus praktinis dienos seminaras.

Konsteliacija padeda susitikti su tuo kas trukdo būti savimi, pajusti, išgyventi gryną skausmą, priimti save ir gyvenimą bei atsipalaiduoti Kūnu ir Siela. Kuo giliau pažįstame savo „nepatogiąsias“ puses, jausmus, tuo atsiranda daugiau laisvės drąsiai, natūraliai save išreikšti, prisiimti atsakomybę ir gyventi sąmoningą gyvenimą.

Konsteliacijose į save, savo šeimą, supančią aplinką pažvelgiame giliau, pasimato negalavimų, ligų, nesėkmingų santykių, sudėtingų gyvenimo situacijų priežastys. Metodas leis ne tik pamatyti, išjausti ir patirti tam tikras problemas, pažeidimus ar konfliktus, bet ir juos keisti, transformuoti.

Procese dalyvaus, ne tik konsteliacijos autorius, bet ir visi dalyviai. Praktikos metu iš bendros grupės dalyvių bus dėliojama asmeninė konsteliacija ir tuo būdu kiekvienas, tiek konsteliacijos autorius, tiek dalyvis, galės išgirsti, išjausti, patirti.

Dienos seminare dėliosime įvairaus pobūdžio konsteliacijas: vidinio pasaulio, giminės kanalo, amžiaus tarpsnių, organų ar kitas.

Teorija ir praktika paremta naujos kartos amerikiečių psichologų Sidros ir Helo Stounų metodu, transpersonaline psichologija.

Plačiau apie sąlygas: https://www.svetana.com/kitos-praktikos

Daugiau informacijos: el. p. oaze.svetana@gmail.com

Tik išankstinė registracija
Konsteliacijų seminaras su Svetlana Smertjeva
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai