RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Sukurk savo mandalą

Onos ir Jono Karvelių sodyba (Tilto g. 2)
Onos ir Jono Karvelių sodyba (Tilto g. 2) ▶
Tilto gatvė 2, LT-29106 Anykščiai
2023 m. vasario 26 d. - 14:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 417 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Kviečiu pasinerti į mandalos kūrimo procesą kartu! Organiškos geometrinės pasikartojančios formos ir figūros, ratas po rato sukurtų raštų spalvinimas nuskaidrina protą, atneša ramybę, koncentraciją, atsipalaidavimą ir visišką pasinėrimą į šią kūrybinę-meditacinę praktiką.

Galimos įvairios technikos ir priemonės. Suteikiama visa reikalinga technologinė informacija. Įvedimas į kūrybinį procesą per meditaciją ir vizualizaciją. Grupės palaikymas ir saugi įvairiems pirmiems bandymams aplinka.

Kūrybinio proceso vedėja - menų terapijas studijuojanti Indrė Šiliauskaitė (Šiaulių vaikų dailės mokykla; menotyros bakalauras). Užsiėmimo trukmė - nuo 2 iki 3 valandų, priklausomai nuo pasirinktos technikos ir asmeninės dalyvio charakteristikos. Galimas atsidėkojimas - nuo 7 eur su savo priemonėmis, nuo 15 eur be priemonių (suteiksiu kelių rūšių popieriaus, spalvotų ir grafito pieštukų, flomasterių, gelinių spalvotų tušinukų, pastelių, akvarelinių ir akrilo dažų, teptukų, paletę).
Sukurk savo mandalą
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai