RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Koncertas „Keliaujam į Kalėdas“

Anykščių kultūros centras
Anykščių kultūros centras ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2022 m. gruodžio 22 d. - 18:00
Kaina 5 €
Renginys vyko prieš 434 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Gruodžio 22 d. koncerte „Keliaujam į Kalėdas“ pasirodys ne vien kultūros centro kolektyvai, bet ir iniciatyvos „Savi saviems“ dalyviai. Užsiregistravo nemažas būrys mūsų krašto gyventojų, kurie nepabūgo žengti į sceną prieš savo kraštiečius. Gal nepabūgo, o gal jau seniai laukė progos, draugiško pakvietimo ne tik ateiti į salę ir stebėti koncertą, bet ir dalyvauti jame, koncertuoti kartu su kultūros centro mėgėjų meno kolektyvais.

Anykščių
bendruomenė ne vien laukia ateinančių švenčių, bet ir patys jas kuria atskleisdami savo talentus, gebėjimus ir jais dalindamiesi su savo kraštiečiais.

Visi iniciatyvos dalyviai bus pristatyti kultūros centro Facebook puslapyje, o gyvai juos išvysti koncertuojančius kartu su kultūros centro kolektyvais kviečiame gruodžio 22 d. 18 val. koncerte „Keliaujam į Kalėdas“.
Koncertas „Keliaujam į Kalėdas“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai