RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

LVSO Anykščiuose / Ieva Juozapaitytė ir Vytautas Juozapaitis

Anykščių kultūros centras
Anykščių kultūros centras ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2022 m. rugsėjo 21 d. - 18:00
Kaina nuo 10 €
Renginys vyko prieš 569 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
IEVA JUOZAPAITYTĖ, sopranas
VYTAUTAS JUOZAPAITIS, baritonas
LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Dirigentas GINTARAS RINKEVIČIUS

KONCERTO PROGRAMA

Gražiausios operų arijos

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, atvyksta į Anykščius. Kartu su solistais, vienu žymiausių Lietuvos baritonų Vytautu Juozapaičiu ir sopranu Ieva Juozapaityte, orkestras pakvies į Anykščių kultūros centrą, kuriame pristatys klasikos šedevrais tapusių operų arijų programą.

VYTAUTAS JUOZAPAITIS – vienas iškiliausių Lietuvos baritonų, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius. Baigęs vokalo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Vladimiro Prudnikovo klasėje, solistas netruko įsitvirtinti kaip vienas ryškiausių Lietuvos operos dainininkų ir vokalo pedagogų. 1993 m. V. Juozapaitis tapo tarptautinio Luciano Pavarotti vokalistų konkurso, kurio pagrindinis vertintojas buvo pats L. Pavarotti, diplomantu. Solisto repertuare – daugiau kaip 40 vaidmenų, tarp kurių – Don Žuanas (W. A. MozartoDon Žuanas“), Rigoletas (G. VerdiRigoletas“), Figaro (G. RossiniSevilijos kirpėjas“), Oneginas (P. ČaikovskioEugenijus Oneginas“), Eskamilijo (G. Bizet operoje „Karmen“) ir kt. V. Juozapaičio repertuarą svariai papildo ir visas pluoštas baritono partijų oratoriniuose veikaluose. Kaip teatro artistas bei dainininkas V. Juozapaitis yra gavęs beveik visus įmanomus Lietuvos scenos apdovanojimus. 2003 m. jam įteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.

Jaunosios kartos operos solistė sopranas IEVA JUOZAPAITYTĖ 2018 m. baigė magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Vladimiro Prudnikovo klasėje. 20172018 m. dainavimo mokėsi Helsinkio menų universiteto Sibelijaus akademijoje (Suomija). Nuo 2012 m. solistė dirba Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. I. Juozapaitytė savo profesinius įgūdžius nuolat tobulina įvairiuose meistriškumo kursuose Lietuvoje ir užsienyje.

Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui šį vakarą diriguos jo įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas, Nacionalinės premijos laureatas maestro GINTARAS RINKEVIČIUS.

Bilietai

LVSO Anykščiuose / Ieva Juozapaitytė ir Vytautas Juozapaitis
LVSO Anykščiuose / Ieva Juozapaitytė ir Vytautas Juozapaitis
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai