RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Festivalis Purpurinis vakaras (2022) / Atlikėjo „Daddy Was A Milkman“ koncertas / Anykščių Vyno daryklos kiemelyje

Anykščių miestas / rajonas
Anykščių miestas / rajonas ▶
Anykščiai, Utenos apskritis, Lietuva
2022 m. rugpjūčio 6 d. - 19:00
Kaina nuo 41,61 €
Renginys vyko prieš 4 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Anykščių vyno gamyklos kiemelis, Dariaus ir Girėno g. 8, Anykščiai, Lietuva

Apie renginį

DADDY WAS A MILKMAN“ PRADĖS 15-ĄJĮ „PURPURINĮ VAKARĄANYKŠČIUOSE

2022 metų rugpjūčio 18-20 dienomis susitikti Anykščiuose ir vėl kvies kultūros festivalis „Purpurinis vakaras“. Penkioliktojo festivalio proga organizatoriai paruošė ypatingą dovaną visiems „Purpurinio vakaro“ gerbėjams ir Anykščių miesto svečiams.

2022 m. rugpjūčio 6 d. 20 val. įžanginį festivalio koncertą „Anykščių vyno“ gamyklos kiemelyje  (Dariaus ir Girėno g. 8) surengs atlikėjas „Daddy Was A Milkman“. Neįprastoje vietoje jis pasveikins festivalį ir pristatys savo naujausią dainų albumą „Kai ruduo mokė mane“. Klausytojai, be abejo, išgirs ir pačius žinomiausius atlikėjo kūrinius iš ankstesniųjų albumų.

Prieš „Daddy Was A Milkman“ pasirodymą nuo 19 val. publikai apšilti padės grupė „Šviesiai tamsūs“. Pagrindinis grupės atlikėjas – Sauliaus Mykolaičio premijos laureatas Valentinas Abarius, keletą pastarųjų metų dainuojamąją poeziją su savo grupe apgaubęs elektroniniu skambesiu ir visai netrukus žadantis pristatyti naujausią albumą.

Prieš šešerius metus debiutavęs atlikėjas Ignas Pociūnas, šiandien geriau žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, netruko pelnyti melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Ir pilnos klausytojų salės yra geriausias to įrodymas. Pradedant 2016 m. vasarą įvykusiu debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, bei didžiausiose šalies „Siemens“ ir „Žalgirio“ arenose. Scenos naujoką puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – „M.A.M.A.“ ceremonijoje „Daddy Was A Milkman“ pelnė „Metų proveržio“ ir „Metų elektronikos“ apdovanojimus. Praėjusiais metais savo gerbėjus „Daddy Was A Milkman“ pakvietė ir į du neeilinius koncertus Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Bilietai į koncertus, kuriuose buvo pristatytas pirmasis „Daddy Was A Milkman“ lietuviškų dainų albumas „Kai ruduo mokė mane“, buvo iššluoti.

O šią vasarą „Daddy Was A Milkman“ neabejotinai nudžiugins kultūros festivalio „Purpurinis vakaras“ lankytojus pakvietęs į ypatingą erdvę – „Anykščių vyno“ gamyklos kiemelį – ir rugpjūčio 6 d. skambiai paskelbęs įžangą į festivalį.

Išskirtinė proga įsigyti pirmuosius bilietus pigiau – kakava.lt ir „Geros muzikos ekspertai“ stende Muzikos salėje vasario 24-27 dienomis. Bilietai brangs.

Svarbi informacija

Norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt

Durys atidaromos: 18:00 val.

Renginio trukmė: 2,5 val.

Pertraukos: nėra

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (Imtinai)

Amžiaus cenzas: nėra

Bilietai

(Tradiciškai penkioliktasis Kultūros festivalis „Purpurinis vakarasAnykščiuose vyks 2022 m. rugpjūčio 18-20 d.)
Festivalis Purpurinis vakaras (2022) / Atlikėjo „Daddy Was A Milkman“ koncertas / Anykščių Vyno daryklos kiemelyje
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
  Reklamos archyvai   EssentHouse