RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Atminties valanda S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui atminti (2022)

Puntuko akmuo
Puntuko akmuo ▶
Miško g., Anykščiai
2022 m. liepos 16 d. - 22:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 510 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Liepos 16 d., 22 val. jau 34-ąjį kartą rinksimės paminėti didį žygdarbį – Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydį per Atlantą.  Susitiksime prie Puntuko akmens, kur skrydžio atminimui iškalti lakūnų veidai. Nuo lėktuvo „Lituanica“ nesėkmingo nusileidimo jau praėjo 89 metai, tačiau šis didis įvykis nuolat liks mūsų atminimuose.

Saulę išlydėsime gamtos apsuptyje ir šį svarbų įvykį visi kartu atminsime su dainomis ir šokiais. Vakaro programoje pasirodys autorinių dainų kūrėja ir atlikėja Vilija Radvilė ir  violančelininkė Kornelija Petkutė, kurios paruošusios melodingų, lyriškų ir jausmingų dainų programą „Ilgesys“, lydimą gitaros ir violončelės akompanimento. Kankliuos tradicinių kanklių ansamblis „Laumakė“ (vad. Asta Motuzienė). Pasirodys ir Anykščių kultūros centro pramoginės muzikos grupė  „Puella“ (vad. Rūta Aglinskienė) bei savo nuostabiais šokiais užburs merginų tautinių šokių kolektyvas „Vija“.

Informuojame, kad autobusas į šventės vietą išvyksta 21.00 val. nuo Anykščių Šv. Apaštalo Evangelisto Mato bažnyčios.
Atminties valanda S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui atminti (2022)
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai