RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Tarptautinio garso muzikos virtuozų iš Ukrainos koncertas Anykščiuose!

Anykščių Sakralinio meno centras / Angelų muziejus
Anykščių Sakralinio meno centras / Angelų muziejus ▶
Vilniaus g. 11, LT–29145 Anykščiai
2022 m. gegužės 27 d. - 18:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 373 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Gegužės 27 d. 18 val.  Sakralinio meno centre – Angelų muziejuje (Vilniaus g. 11, Anykščiai) koncertas DUETTO CONCERTANTE: Jurij Shutko (fleita) ir Andriy Ostapenko (gitara).

Programoje: G. F. Hendelis,T. Gaude, L. Legnani, F. Carulli,V. Bellini, M. Giuliani kūriniai.

Andrijus Ostapenko groja gitara „Artista Membrane“, pagaminta visame pasaulyje žinomo vokiečių gitaristo Dieterio Hopfo, Jurijus Shutko vienintelis Ukrainoje groja auksine japonų kompanijos „Sankyo Flutes“ fleita.

Tarptautinio garso muzikos virtuozai žavi stiliaus pojūčiu, detalių rafinuotumu, spalvingomis muzikinėmis interpretacijomis, sėkmingai derina koncertinę, pedagoginę ir visuomeninę veiklą.

Jurijaus Shutko repertuare – visų stilių ir žanrų kūriniai solo fleitai ir fleitai kartu su fortepijonu ar orkestru, sukurti pasaulio kompozitorių per pastaruosius tris šimtus metų. Jis išleido 3 solinius albumus, padarė daug populiariosios muzikos transkripcijų, buvo pirmasis daugelio užsienio ir ukrainiečių kompozitorių specialiai jam parašytų kūrinių fleitai atlikėjas. Yra koncertavęs su daugybe žymių pasaulio dirigentų, tarp jų ir su Sauliumi Sondeckiu.

Andrijus Ostapenko valdo visas šiuolaikinės gitaros atlikimo galimybes. Jis žinomas kaip pirmasis Ukrainos kompozitorių naujų kūrinių gitarai atlikėjas. Į užsienio gastrolių programas (Italija, Lenkija, Šveicarija, Azerbaidžanas, Portugalija, Didžioji Britanija, Ispanija) jis visada įtraukia ukrainiečių kompozitorių kūrinius. Andrijus Ostapenko yra kasmetinio tarptautinio gitaros muzikos festivalio Kijeve autorius ir vienas organizatorių)
Tarptautinio garso muzikos virtuozų iš Ukrainos koncertas Anykščiuose!
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai