RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

„PetrArka“ – saksofono muzikos virtuozo Petro VYŠNIAUSKO ir perkusijos meistro Arkadijaus GOTESMANO duetas Anykščiuose

Anykščių Sakralinio meno centras / Angelų muziejus
Anykščių Sakralinio meno centras / Angelų muziejus ▶
Vilniaus g. 11, LT–29145 Anykščiai
2022 m. balandžio 19 d. - 17:30
Kaina - €
Renginys vyko prieš 732 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Balandžio 19 d., 17.30 val. Sakralinio meno centre –Angelų muziejuje kviečiame į dueto ,,PetrArka„: Petras Vyšniauskas (saksofonas) ir Arkadij Gotesman (perkusija), koncertą.

Duo „PetrArka“ – tai saksofono muzikos virtuozo Petro VYŠNIAUSKO ir perkusijos meistro Arkadijaus GOTESMANO duetas,  susikūręs 1990 metais. Duetas išleido pirmąjį nacionalinį CD džiazo albumą „Lithuania“ ir dalyvavo daugelyje prestižiškiausių Europos džiazo festivalių. Duetas dalyvauja įvairiuose projektuose su kitų sričių menininkais – literatūrinių skaitymų programose, improvizuoja su simfoniniais orkestrais, įrašinėja muziką teatro spektakliams ir gyvai atlieka ją.

DUOPetrArka“ pristatys programą „Sonetai“.

Bilietas į koncertą – auka Ukrainai

JAV džiazo kritikų asociacijos prezidento H.Mandelio nuomone, prof. Petras Vyšniauskas tarp soprano saksofonininkų gali būti gretinamas su tokiomis žvaigždėmis, kaip Wayne Shorter, Steve Lacy, Ron E. Parker ir Sam Rivers. Atlikėjas yra grojęs su Steve Lacy, Ron E. Parker, Charlie Mariano, Bobo Stenson, prof. Karl Hans Berger, Vyacheslav Ganelin, Fred Frith, Kent Carter, Han Bennink, Tomasz Stanko, Niujorko, Prahos filharmonijos, Lietuvos nacionaliniu, LVSO simfoniniais orkestrais ir kt. Taip pat P. Vyšniauskas yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius.

Džiazo scenoje A.Gotesmanas debiutavo 9-ajame dešimtmetyje. Perkusijos meistro įkvėpimo šaltiniais dažnai tampa ir kitos meno šakos, tai liudija būgnininko išleistas solo albumas „J. Brodsky in Memoriam“, skirtas poetui Josifui Brodskui, projektas su poetu Rolandu RastauskuMetimas“, filmas „Susitikimas“ (apie Lietuvos žydus), pagal Marco Chagallo eiles sukurtas spektaklis „Mano gyvenimas“ ir kt. Bendradarbiauja su garsiais pasaulio menininkais, teatrais, festivaliais.

Nuo 2009 m. Gotesmanas organizuoja pirmąjį Pabaltijo šalyse klezmerių muzikos festivalį. A. Gotesmanas dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, komponuoja, įrašinėja, gyvai atlieka muziką teatrui ir kinui.
„PetrArka“ – saksofono muzikos virtuozo Petro VYŠNIAUSKO ir perkusijos meistro Arkadijaus GOTESMANO duetas Anykščiuose
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai