RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Ispaniškos gitaros koncertas / Atlikėjas: Aitor Garcia Morata

Anykščių kultūros centras
Anykščių kultūros centras ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2021 m. gruodžio 27 d. - 17:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 845 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Praėjus Kalėdoms kviečiame pasidovanoti sau vakarą su Ispaniškos muzikos gitaros garsais! Mūsų kultūros centre nemokamą koncertą surengs profesionalus gitaristas iš Ispanijos Aitor Gracia Morata ir valandėlei nukels visus į vasariškos saulės nestokojančią savo gimtinę.

Aitor Garcia Morata
– gitaristas iš Barselonos, pasižymintis šiltu skambesiu ir subtiliu išraiškingumu, kuris yra jo tapatybės bruožas. Dėl savo muzikos interpretavimo būdo jis pritraukia klausytoją į aplinką, kupiną įvairių tonų ir spalvų. Šie interpretaciniai niuansai priklauso Katalonijos klasikinės gitaros mokyklos tradicijoms, kurias Aitoras perėmė iš savo profesorių, garsių katalonų gitaristų Alex Garrobė ir Guillem-Perez Quer.

Aitor Garcia Morata yra kviečiamas koncertuoti bei vesti meistriškumo kursus visoje Europoje ir Kinijoje. Koncertavo Barcelonos Licėjaus Teatrino salėje, „Miguel Llobet“ tarptautiniame gitaros festivalyje, „Fernando Sor“ tarptautiniame gitaros festivalyje, Palau Gūell salėje, „La Guitarra de concert“ tarptautiniame festivalyje Barselonoje ir kt.

27 gruodžio 17 val. maloniai kviečiame į Anykščių kultūros centrą, kur išgirsite tikrą klasikinės gitaros ispanišką skambesį.
Ispaniškos gitaros koncertas / Atlikėjas: Aitor Garcia Morata
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai