RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Ne-miegantys miestai Anykščiuose

Anykščių miestas / rajonas
Anykščių miestas / rajonas ▶
Anykščiai, Utenos apskritis, Lietuva
2020 m. spalio 3 d. - 13:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 1087 d.
   
Nuotraukų: 20
Renginio akimirkaRenginio akimirkaGroja - Gintautas Kazakevičius
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Ne-miegantys miestai – tai projektas įvairiausiais renginiais, dirbtuvėmis bei miestelėnų iniciatyvomis žadinantis net 5 Lietuvos miestus, kurių vienas – tai mūsų Anykščiai. Spalio 3 d. jis atgabens veiklas, kuriose kiekvienas turės galimybę atrasti, sužinoti ar susikurti kažką įdomaus.

Didžioji dalis veiklų bus išrikiuota upės pakrante, o blogo oro atveju kelsis į Anykščių kultūros centrą.

DIENOS PROGRAMA:

PASIVAIKŠČIOJIMAI

13.00 val. ir 15.00 val. – Ekskursija po Anykščius. Ekskursijos metu išgirsite įdomiausias vietos istorijas ir iš naujo atrasite savą miestą!

Ekskursijos nemokamos, tačiau prašome registruotis spustelėjus ant nuorodos https://forms.gle/R2oycwXdRZTr1eF69

 Lauksime atvykstant!

DIRBTUVĖLIŲ ERDVĖ

15.00-19.00 val.

EKO dirbtuvėlės – nebenaudojamas pakuotes paverskime smagiais suvenyrais savo namams.

Miesto sodai – išmokite autentiškos sodų pynimo tradicijos naudojant netikėtas priemones.

Atvirukų dirbtuvės – spalvotos grafikos dirbtuvės pakvies ryškiausiais ne-miegančių miestų simboliais išmarginti atvirukus ar knygų skirtukus.

Origami menas – subtilus grožis gimstantis iš popieriaus lapo ir truputėlio kantrybės. Pažinkite nuostabų rytų kultūros fenomeną!

– Dirbtuvės „Feel the light/ liet. „Piešimas šviesa“. Su „Feel the Light“ fotografų pagalba patys sukursite įspūdingas piešimo šviesa fotografijas.

MIESTIEČIŲ INICIATYVOS

– Anykštėnus kviečiame dalintis knygomis. Išmainykite perskaitytą knygą į naują nuotykių romaną, meilės dramą ar dėmesį kaustantį detektyvą! Čia jūsų lauks knygų mainų lentyna.

– Kaimynės pyragas visada skanesnis. Pyraginių iniciatyva ragina išdrįsti pavaišinti kaimynus savo firminiu pyragu ar sausainiais. Arbata pasirūpins ETNO žolelių arbatos meistrai.

– Kambarinių augalų stotelė. Tetos padovanotas papartis nebedžiugina? Galite pasidalinti mylimo kaktuso atžalomis? O galbūt dairotės pirmojo augalo savo namams? Augalų mylėtojus kviečiame į „Ne-miegančių miestų“ kambarinių augalų stotelę, kurioje bus galima mainytis daigais ar tiesiog pabendrauti apie kambarinių gėlių puoselėjimą
Ne-miegantys miestai Anykščiuose
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai