RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Muzikinė pasaka „TRYS PARŠIUKAI“ / Vilniaus teatras „Lėlė“

Anykščių kultūros centras
Anykščių kultūros centras ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2020 m. rugsėjo 1 d. - 15:00
Kaina 5 €
Renginys vyko prieš 943 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Naujus mokslo metus kviečiame pasitikti su muzikiniu spektakliu “Trys paršiukai”, kurį į Anykščius atveš Vilniaus teatrasLėlė”. Šis spektaklis – tai Anykščių kultūros centro projekto, meno renginių ciklo vaikams “TEATRADIENIAI” dalis.

Apie spektaklį:

„Gyveno kartą trys paršeliai – Nifas, Nufas ir Nafas. Jie kiekvienas pasistatė sau po namą – iš šiaudų, iš pagaliukų ir iš plytų. Kuomet juos užpuolė piktas Vilkas, jis sugriovė silpnesnius paršelių namelius, ir visi broliai pasislėpė mūriniame Nafo name. Po to visi drauge nugalėjo ir Vilką“.

Šią pasaką nuo seno pukiai žino visi – ir vaikai, ir suaugę. Ir atrodo, ką čia naujo besugalvosi? Bet, pasirodo, lėlininkai, ypač teatre „Lėlė“, yra labai išradingi. Jie net keturis kartus statė šią pasaką – 1963, 1977, 1980 ir 1999 metais. Ir visi šie vaidinimai buvo skirtingi.

Paskutinėje savo „Trijų paršiukų“ versijoje teatras „Lėlė“ siūlo nuotaikingą ir muzikinį, improvizacinį ir pramoginį reginį – tiek vaikams, tiek jų tėveliams.

… Į sceną išeina nedidelė klajojančių artistų trupė – trys komikai ir Balerina. Jie ruošiasi suvadinti žiūrovams pasaką apie tris paršelius. Tačiau artistų ketinimams labai trukdo Kiemsargis su savo nepamatuotomis artisto ambicjomis. Besistengdamas sutrukdyti artistams, jis iš tikrųjų jiems padeda, ir tokiu būdu randa sau vietą gyvenime. KiemsargioVilko vaidmenyje šiame spektaklyje sublizga muzikalusis Irmantas Jankaitis. Šis vaidmuo suteikia dėkingą galimybę sužibėti įvairioms jo artistinio talento apraiškoms.

Pjesės autorius – Sigitas SIUDIKA

Režisierius – Algirdas MIKUTIS

Dailininkė – Aušra BAGOČIŪNAITĖ PAUKŠTIENĖ

Kompozitorius – Olegas DITKOVSKIS

Judesys – Sigita MIKALAUSKAITĖ

Vaidina: Šarūnas GEDVILAS, Irmantas JANKAITIS, Deivis SARAPINAS, Sigita MIKALAUSKAITĖ, Karolis Algimantas BUTVIDAS.

Trukmė: 50 min.

Šventinė bilieto kaina: 5 eur. (2 asm.)
Muzikinė pasaka „TRYS PARŠIUKAI“ / Vilniaus teatras „Lėlė“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>